اولین یادواره 17 شهید درگیری با فرقه ضاله بهائیت شهرک سعدی شیراز برگزار شد

cover.3382.200x200

اولین یادواره 17 شهید درگیری با فرقه ضاله بهائیت شهرک سعدی شیراز در مسجد صاحب الزمان (عج) این شهرک برگزار شد.

پايگاه خبري فرقه،  دکتر آرش علاء الدینی، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت احمد ابن موسی (ع) شیراز در این آئین با تاکید بر مسئولیت ما و شما در پاسداری از خون شهداست، گفت: برای رسیدن به لیاقت حضور در جمع یاران امام عصر (عج) بايد به اوصاف پسنديده آراسته بود و بی شک طراوت شهادت در راه امام نیز تنها نصیب برگزیدگانی خواهد شد که در اعتقاد خود چنان از درجه بالای خلوص برخوردار هستند كه لحظه ای شك و ترديد در دل آنها راه پیدا نمی کند.


وی با گرامیداشت یاد شهدای واقعه 23 آذر ماه شهرک سعدی شیراز خاطرنشان کرد: ياران امام عصر (عج) با سراسر وجود امام خویش را درك كرده اند و در همه حال، خود را در حضور امام خویش می بینند و به همین دلیل شهادت در راه امام خویش را بزرگ ترین سعادت در دنیا و اخرت برای خویش می دانند. 

علاء الدینی با تاکید بر اینکه شهادت در راه امام عصر بزرگ ترین افتخاری که برای یک انسان شهادت در راه امام عصر خودش است، افزود: همانگونه که امام راحل فرمودند:«آنها که رفتند کاری حسینی کردند و آنها که مانده اند باید کاری زینبی انجام دهند»، امروز مسئولیت ما دفاع از آرمان های شهدا، انتشار سیره و منش شهدا است.


فرمانده سپاه ناحیه مقاومت احمد ابن موسی (ع) شیراز اظهار داشت: شهدای واقعه 23 آذرماه 57  شهرک سعدی شیراز، در راه دفاع از امام عصر خویش، از نردبان علم‌اليقين به بام بلند «عین الیقین» رسيده و از آنجا در فضای بيكران حق ‌اليقين به پرواز در آمده‌ و در هيچ یک از ابعاد، لحظه ای شرك نورزیدند.


لازم به ذکر است که در 23 آذر ماه سال 1357 در درگیری مردم مومن و ولایتمدار شهرک سعدی شیراز با پیروان فرقه ضاله بهائیت 17 نفر از اهالی این شهرک با تیراندازی بهائی ها به فیض شهادت نائل آمدند. / شبستان

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.