دروغ پراکنی طرفداران فرقه عرفان حلقه در مورد اعتصاب غذای سرکرده خود

cover.3247.200x200

مدتی است که طرفداران فرقه عرفان حلقه به بهانه دروغین اعتصاب غذای سرکرده خود تلاش می‌کنند تا موج رسانه‌ای و جنگ روانی را علیه نظام اسلامی ترتیب دهند.

پايگاه خبري فرقه، مدتی است که طرفداران فرقه عرفان حلقه به بهانه دروغین اعتصاب غذای سرکرده خود تلاش می‌کنند تا موج رسانه‌ای و جنگ روانی را علیه  جمهوری اسلامی ایران ترتیب دهند. در همین راستا با انتشار خبر اعتصاب غذای محمد علی طاهری در فضای مجازی به خصوص در شبکه های اجتماعی به خبر سازی و دروغ پراکنی علیه جمهوری اسلامی  پرداختند.

این گروه با انتشار این خبر در فضای مجازی و ارسال نامه به احمد شهید گزارشگر حقوق بشر در ايران سعی بر وارونه نشان دادن وضعیت حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایران داشتند.

در همین راستا در جلسه هفتگی سخنگوی قوه قضائیه،خبرنگاری از وضعیت اعتصاب غذای طاهری سوالی را پرسید که اژه ای در پاسخ به این سوال گفت: اعتصابی در کار نیست.

گفتنی است در سال های اخیر تنها راهکار فرقه های انحرافی برای تحریک طرفداران خود، دروغ پردازی اعتصاب غذای سرکرده و یا زندانیانی است که علاوه بر نشر اکاذیب و برهم زدن امنیت ملی به جرم های گوناگونی در زندان به سر می برند.

فرقه نيوز

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.