الگوبرداری فرقه سیاسی تابنده از مجاهدین خلق در استفاده ابزاری از زنان

cover.3067.200x200

پس از استفاده ابزاری فرقه سیاسی دراويش گنابادي از زنان در تجمعات غیر قانونی اخیر بر آن شدیم با تحقیق و بررسی به ریشه یابی آن بپردازیم که نکته قابل توجه این موضوع الگوبرداری این فرقه از گروهک مجاهدین خلق بود.
پايگاه خبري فرقه، پس از استفاده ابزاری فرقه سیاسی دراويش گنابادي از زنان در تجمعات غیر قانونی اخیر بر آن شدیم با تحقیق و بررسی به ریشه یابی آن بپردازیم که نکته قابل توجه این موضوع الگوبرداری این فرقه از گروهک مجاهدین خلق بود.
 
 استفاده ابزاری مسعود رجوی از زنان برای پیش بردن اهداف خود امری غیرقابل انکار است. نکته جالب و مشترک منافقین و فرقه سیاسی تابنده استفاده از زنانی است که غالبا از سطح علمی معمولی یا پایینی برخوردار هستند و تمام این افراد به واسطه شرکت همسران خود در جلسات فرقه‌ای به مرور زمان به طور ناخواسته جذب فرقه شده‌اند.
 
alt
 
واگذاری مقام‌های کاذب به زنان گروه رجوی و نحوه سو استفاده منافقین از آن‌ها در اردوگاه‌ها یکی از ابعاد ناگفته زندگی منافقین است و اتاق فکر فرقه سیاسی نورعلی تابنده از آن به بهترین نحو الگوبرداری کرده و در تجمعات غیر قانونی از آن بهره برده اند.
 
حال به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت تا بار دیگراز ماهیت اصلی این فرقه سیاسی رونمایی شود.
 
بررسی‌ها نشان می‌دهد، بعد از فتنه 88 جلسات بانوان در این فرقه رشد چشمگیری داشته و در شش ماه اول سال 93 این رشد دو برابر شده است!
 
این در حالی است که قبل از فتنه 88 جلسات بانوان مخصوصا در سال‌های 84 الی 88 نصف شده و در اوایل قطبیت نورعلی تابنده این آمار به یک چهارم هم می رسد.
 
در شش ماه اول سال 93 حدود 120 جلسه برای بانوان فرقه گذاشته شده است که آمار جلسات آقایان در این شش ماه حدود60 جلسه است!
 
طبق گزارش رسیده جلسات هفتگی این فرقه از زمان تاسیس آن، برگزاری 3 جلسه در هفته برای آقایان است که این آمار هر ماه باید 12 جلسه و در شش ماه باید 72 جلسه باشد!
 
گفتنی است نورعلی تابنده بعد از تجمعات غیر قانونی و حضور بانوان در این تجمعات از افزایش جلسات فقری بانوان استقبال کرده است. امری که تاکنون در هیچکدام از فرقه های صوفیه رخ نداده است و این حرکت در فرقه سیاسی تابنده با الگوگیری از منافقین صورت گرفته است.
 
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.