یکی از شیوخ دراویش: هارون رشید از زبده‌ترین علمای اسلام است!

cover.2825.200x200

 

این شیخ فرقه صوفیه ملاسلطان بیچاره که در کرج فعالیت می کند گفت: هارون رشید از زبده‌ترین علمای اسلام است! و تمام علمای اسلام در دربارش جمع هستند!


پايگاه خبري فرقه،
 یکی از بارز‌ترین خصوصیت شخصیتی هارون رشید نفاق است و همین خصوصیت باعث آزار و اذیت حضرت موسی بن جعفر علیه السلام شده بود. آن حضرت با خلیفه فریبکاری مثل هارون مواجه بود که چهره اصلی خود را در ورای یک سلسله پر نیرنگ پنهان کرده بود یعنی همین کاری که امروزه صوفیان عارف نما انجام می‌دهند!
 
برای معرفی شخصیت هارون رشید همین بس که امام در نامه‌ای خطاب به وی فرمود: اى هارون! هیچ روز سخت و پر محنتى بر من نمی گذرد، مگر اینکه روزى از راحتى و آسایش و رفاه تو کم می گردد؛ اما بدان که هر دو، رهسپار روزى هستیم که پایان ندارد و در آن روز، مفسدان و تبهکاران زیانکار و بیچاره خواهند بود.
 
بزرگ‌ترین لکه ننگ هارون، زندانی کردن امام موسی کاظم (علیه السلام) و به شهادت رساندن ایشان است. در یکی از صحبت‌های هارون رشید با امام کاظم (علیه السلام) آمده است که هارون با درماندگى تمام از حضرت پرسید: آیا ما کافریم؟ امام هفتم (علیه‏السلام) پاسخ داد: نه، ولى چنان هستید که خداوند متعال فرموده است: الَّذینَ بَدَّلُوا نِعْمَتَ الله‏ِ کُفْرا وَ اَحَلُّوا قَوْمَهُمْ دارَ الْبَوارِ کسانى که نعمت خدا را به کفر تبدیل کردند و قوم خود را در محل تباهى فرود آوردند.
 
یوسف مردانی شیخ کرج که ثابت کرده است در بیان نظرات خاص و انحرافی دست کمی از قطب فرقه ندارد در یکی از جلسات سخنرانی خود در بین فقرای این فرقه به تعریف و تمجید از هارون رشید پرداخته و از وی به نیکی یاد کرده است!
 
وی در این جلسه گفت: هارون رشید از زبده‌ترین علمای اسلام است! و تمام علمای اسلام در دربارش جمع هستند!
 
 
برای دریافت فایل صوتی از لینک زیر اقدام کنید
 
فرقه نيوز

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.