نورعلی تابنده قطب سیاسی فرقه صوفیه ملاسلطان بیچاره ضمن اشاره به عملکرد سیاسی این فرقه به صحت اخبار فرقه نیوز اعتراف کرد. Facebook به گزارش فرقه نیوز، نورعلی تابنده قطب سیاسی فرقه صوفیه ملاسلطان بیچاره ضمن اشاره به عملکرد سیاسی این فرقه به صحت اخبار فرق

cover 2717_200x200

 

نورعلی تابنده قطب سیاسی فرقه صوفیه ملاسلطان بیچاره ضمن اشاره به عملکرد سیاسی این فرقه به صحت اخبار فرقه نیوز اعتراف کرد.

نورعلی تابنده قطب سیاسی فرقه صوفيه دراويش گنابادي در جلسه سخنرانی روز چهارشنبه ۲۳ مهر به مطالب منتشر شده در پایگاه خبری فرقه نیوز واکنش نشان داد.

این قطب سیاسی در بخشی از سخنرانی خود گفت: سایتی خراسانی! (فرقه نیوز) دیدم نوشته بود، حرفش راست است! منتهی طبق فرموده علی (علیه السلام) حرف حقی است که ناحق ازش می‌خواهند! نوشته بود که شما درویشان در سیاست دخالت نمی‌کنید و.... شما اعتصاب غذا و تظاهراتی که کردید سیاسی است! راست می‌گویند اعتصاب و تجمع سیاسی است!
 
وی در ادامه برای مسئولان پایگاه خبری فرقه نیوز پیغام فرستاد و به فقرا اظهار کرد: این را برای شما نمی‌گویم این را برای اینها (فرقه نیوز) می‌گویم و شما هم بدانید ما این قدر در سیاست دخالت می‌کنیم که نوک سیاست مداران غلط دروغ پردازان نوکشان را بچینیم قیچی کنیم و قدمشان را قطع کنیم، نه بیش از این در سیاست دخالت نمی‌کنیم. انشالله زودتربتوانیم این کار را کنیم تا برگردیم به تعلیمات خودمان تعلیمات عرفانی!
 
اعتراف نورعلی تابنده به صحت اخبار فرقه نیوز و ادامه تحرکات سیاسی این فرقه مهر تاییدی بر انحراف این فرقه به ظاهر عرفانی است.
 
 
برای دریافت فایل صوتی از طریق لینک زیر اقدام کنید
 
فرقه نيوز

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.