یک کشیش از فساد اخلاقی کلیسای عمانوئیل پرده برداشت

cover.2642.200x200

این کشیش، در یکی از جلسات کلیسای عمانوئیل گفته بود که مراجعه کنندگان به کلیسا، پسران و دخترانی هستند که به دنبال جنس مخالف هستن و یا کلیسا را مکانی مناسب برای نوشیدن مشروبات الکی می دانند.

پايگاه خبري فرقه، یکی از اعضای کلیسای انجیلی عمانوئیل، از گسترش بی ایمانی و نفوذ گسترده فساد اخلاقی در این کلیسا خبر داد.

 وی که خود، را متعهد به افشای این حقایق ناگفته از درون کلیساها می داند، در یکی از شبکه های اجتماعی اعلام کرده که هیئت مشایخ کلیسا، آن را به یک کاباره و کلوپ فساد جنسی، تبدیل کرده اند.

این عضو کلیساهای پروتستانی ایران، در ادامه برای مستند کردن ادعای خود به گفته یکی از کشیشیان کلیساهای ارامنه، اشاره می کند.

این کشیش، در یکی از جلسات کلیسای عمانوئیل گفته بود که مراجعه کنندگان به کلیسا، پسران و دخترانی هستند که به دنبال جنس مخالف هستن و یا کلیسا را مکانی مناسب برای نوشیدن مشروبات الکی می دانند.

یکی از مشایخ کلیسای انجیلی عمانوئیل نیز که از این وضعیت معترض بوده است، کلیسا را مکانی برای قرار ملاقات دختران و پسران معرفی کرده است.

وی از فردی نام می برد که به علت زن بارگی از کلیسای جماعت ربانی اخراج شده بود، ولی رقابت کلیساهای انجیلی با این کلیسا، منجر به جذب وی به کلیسای عمانوئیل، بدون در نظر گرفتن سابقه ناشایست قبلی وی می شود.

در بخش هایی از این رنج نامه آمده است، این فرد فاسد در این کلیسا نیز دست از فساد قبلی خودش دست برنداشته است و به علت تجاوز به یکی از پرسنل کلیسا از آنجا نیز اخراج می شود.!!

فساد جنسی و شهوترانی، در کلیه کلیساهای جهان به مرز هشدار  رسیده است. شبکه ماهواره ای سی ان ان در تاریخ 86/1/30، همزمان با سفر پاپ به آمریکا و استقبال گرم جرج بوش، از یک فساد نهادینه شده در کلیساها پرده برداشت.

در این گزارش آمده است، تنها در سال 2006 میلادی، حدود هفتصد مورد کودک آزاری و تجاوز جنسی یا همجنس بازی میان کشیش های کاتولیک، ثبت و شکایت رسمی شده است.

برای جبران این رسوایی کم نظیر، کلیساها مجبور به پرداخت بیش از دو میلیارد دلار خسارت به خانواده های قربانیان شده است.

گفتنی است، در اروپا همگی کشیشان، هم خوابه های متعدد نگاه می داشته اند؛ به طوری که در شهر یکصد هزار نفری رم، شش هزار روسپی زندگی می کرده اند. /رهپویان هدایت

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.