بی‌ادبی قطب دراویش به ساحت مقدس حضرت زهرا سلام الله علیها+سند

cover.545.200x200

نورعلی تابنده قطب سیاسی فرقه دراویش گنابادي پس از اظهارنظرهای جنجالی در خصوص مسائلی همچون شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)، جهاد، صلح کل، ولایت فقیه، سیاه نمایی علیه دفاع مقدس، قصاص و... در اظهار نظری جدید به ساحت مقدس حضرت زهرا سلام الله علیها توهین کرد.

پايگاهخبري فرقه، نورعلی تابنده قطب سیاسی فرقه دراویش گنابادي پس از اظهارنظرهای جنجالی در خصوص مسائلی همچون شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)، جهاد، صلح کل، ولایت فقیه، سیاه نمایی علیه دفاع مقدس، قصاص و... در اظهار نظری جدید به ساحت مقدس حضرت زهرا سلام الله علیها توهین کرد.

با بررسی و تحقیق در سخنان این قطب سیاسی نکات جدید و قابل تاملی یافت می‌شود که برای نمونه می‌توان به استفاده کردن از واژه "غرزدن" برای حضرت زهرا (سلام الله علیها) نام برد که نشان از انحراف شدید این فرقه می‌باشد.

قطب سیاسی فرقه دراويش گنابادي در سخنرانی اخیر خود گفت:

"این بانوی محترم به علی [علیه السلام] غر می‌زد و یکی دوبار به علی [علیه السلام] عرض کرد تو که شمشیرت زنگ نزده شمشیرت که کند نشده بازویت که همان بازوی قدیم است چرا در خانه نشستی؟ بعد هم دیدیم که نه شمشیرش زنگ زده بود نه شمشیرش کند شده بود نه بازویش ضعیف شده بود و چون امر الهی بود باید در خانه می‌نشست، امر الهی بود صبر کند. بالاخره برای راضی کردن حضرت زهرا [سلام الله علیها] او را سوار مرکب کرد و تک تک خانه صحابه خاص که در عید غدیر حضور داشتند در زدند و گفتند مگر شما در عید غدیر نبودید بیاید..."

حال باید از فقرای این فرقه که از سر ناآگاهی به این فرقه وارد شده اند پرسید قطب این فرقه که سابقه توهین به حضرت زهرا (سلام الله علیها) را دارد و در اقدامی تامل برانگیز دوباره به ساحت مقدس حضرت زهرا (سلام الله علیها) بی ادبی می کند. سزاوار قطبیت است؟

پس از اقدامات سیاسی این فرقه، توهین ها و سخنان ضد و نقیض قطب و بزرگان این فرقه ماهیت این گروه سیاسی برای فقرا مشخص نشده است؟

برای دریافت فایل صوتی از طریق لینک زیر اقدام کنید

بی‌ادبی قطب دراویش به ساحت مقدس حضرت زهرا سلام الله علیها

منبع : فرقه نيوز

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.