حمایت از فرقه ضاله بهائیت در شبکه مسیحی نجات

cover.2575.200x200

 

رضا صفا اجرای این برنامه را بر عهده داشت . این مجری کارشناس مسیحی ، موضوع دعا و جایگاه آن در زندگی را برای برنامه خود انتخاب کرده بود.

پایگاه خبری فرقه، به گزارش در تاریخ 7 شهریور 1393 شبکه مسیحی فارسی زبان نجات برنامه  " مسائل روز ایران "  را روی آنتن فرستاد.

رضا صفا اجرای این برنامه را بر عهده داشت . این مجری کارشناس مسیحی ، موضوع دعا و جایگاه آن در زندگی را برای برنامه خود انتخاب کرده بود.

رضا صفا در این برنامه بعد از طرح جایگاه دعا در مسیحیت به تفاوت های فرهنگی غرب و شرق پرداخت .
این فرد مسیحی به این بهانه حملات خود را علیه مردم ایران ، اسلام و پیامبر اکرم آغاز کرده و مردم ایران را مردمی خرافه پرست دانست و در ادامه اسلام را مذهبی زورگو لقب داد که در آن شیعه ها سنی ها را می کشند و سنی ها شیعه را
وی در ادامه عنوان کرد در ایران مردم 220 روز عزادارند و حتی در شادیهایشان نیز عزاداری می کنند و دولت ایران هر کسی که اینگونه نباشد را نابود می کند.

این کشیش مسیحی در ادامه عوامفریبی ها و نشر اکاذیب خود از بهائیان نیز حمایت کرده و می گوید : " دولت ایران در هر کجا یک بهائی ببینه میخاد اونو بکشه و می کشه "

وی در ادامه به شدت از سیستم حکومت داری کشور آمریکا حمایت کرده و این سیستم حکومتی را الهی خواند و مسیحیت را باعث برکت کشور آمریکا عنوان کرد.

گویا جناب رضا صفا اقدام آمریکا در جریان پیروان داوودیه در یکی از ایالت های آمریکا و قلع و قمع کودکان و زنان بیشماری را در این جریان و صرفا به خاطر داشتن عقاید مذهبی خاص خود فراموش کرده اند و یا خود را به فراموشی زده اند.

این در حالی است که تعداد بسیاری از بهائیان در ایران با دیگر هموطنان خود طبق قوانین جاری کشور به زندگی روزمره خود مشغول بوده و تا این لحظه کمترین محدودیتی برای آنها ایجاد نشده است مگر فردی که بر خلاف مقررات و قوانین و یا امنیت ملی ایران اقدامی انجام داده باشد که جدا از بهائی بودن و یا هر گرایش دینی دیگری با وی طبق چارچوب قانون برخورد می شود و تفاوتی در بهائی و یا مسلمان بودن فرد نمی کند.

قضاوت نهایی را بر عهده خوانندگان عزیز می گذاریم که آیا دولت ایران هرجا یک بهائی را می بیند فورا او را کشته است ؟
چرا که با کمی تأمل در همین ادعای شبکه های معاند می توان به عمق بی علمی آنها از جامعه ایران و دشمنی و عوامفریبی آنها در قبال نظام جمهوری اسلامی ایران پی برد. / ادیان نیوز

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.