نماینده ارامنه تهران: هیچگاه ارامنه ایران مورد ستم واقع نشده است

cover.2588.200x200

 

در بین اقلیت‌های ملت بزرگ ایران که اسلام را برگزیده‌ است همزیستی وجود دارد و پیوند شکل گرفته در این راستا یک پیوند تاریخی است

پایگاه خبری فرقه، ایران کشوری است که بر طبق قانون اساسی همه اقلیت های دینی در آن حق زندگی مسالمت آمیز داشته و پس از انقلاب اسلامی این زندگی مسالمت آمیز به بهترین شکل ممکن بر قرار است.

اگر چه در برخی از موارد برخی از شبکه های معاند و دشمن با اسلام و نظام اسلامی برای تخریب چهره نظام اسلامی با دروغ پراکنی های رسانه ای خود سعی در نادیده گرفتن این حقوق دارند اما بارها و بارها مشاهده کرده ایم که برخی از بزرگان اقلیت های دینی در کشور عزیزمان به زندگی مسالمت امیز و رعایت حقوق شهروندی این عزیزان در کشور اشاره نموده و به این وسیله زمینه رسوایی شبکه های ضد نظام را فراهم می آورند. جدیدترین اظهار نظر در این زمینه مر بوط به آقای خانلری نماینده ارامنه تهران است که در مراسم تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران اقلیت‌های دینی در هشت سال دفاع مقدس برگزار شد. وی در حاشیه این مراسم گفت: در بین اقلیت‌های ملت بزرگ ایران که اسلام را برگزیده‌ است همزیستی وجود دارد و پیوند شکل گرفته در این راستا یک پیوند تاریخی است چنانچه هیچگاه ارامنه ایران مورد ستم واقع نشده است و این به تاسی از آزاداندیشی دینی شکل گرفته است.....ارامنه ایران مجال زندگی بی‌دغدغه اجتماعی را پیدا کرده‌اند.

فرقه نیوز

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.