فتنه دراویش ماکتی کوچک از فتنه 88

cover.2581.200x200

 

5 سال پیش، پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 اتفاقاتی افتاد که جدای از اینکه بخواهیم مسائل رخ داده شده در آن زمان را بازگو کنیم، می توانیم با رجوع به گزاره های استراتژیک در قلب اپوزیسیون، اِلمان های مناسبی را برای شناختن حق از باطل از آن استخراج کنیم. هر چند که موارد استراتژیک در فتنه ی مذکور زیاد است ولی این گزاره ها آن قدر واضح است که دیگر جای هیچ شبهه ای برای شناختن حق و باطل نمی گذارد.

پایگاه خبری فرقه، 5 سال پیش، پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 اتفاقاتی افتاد که جدای از اینکه بخواهیم مسائل رخ داده شده در آن زمان را بازگو کنیم، می توانیم با رجوع به گزاره های استراتژیک در قلب اپوزیسیون، اِلمان های مناسبی را برای شناختن حق از باطل از آن استخراج کنیم. هر چند که موارد استراتژیک در فتنه ی مذکور زیاد است ولی این گزاره ها آن قدر واضح است که دیگر جای هیچ شبهه ای برای شناختن حق و باطل نمی گذارد.

حال پس از گذشت 5 سال از آن فتنه ی شکست خورده، ماکتی کوچک از آن رویداد شرم آور با چهره ای دیگر، ولی با همان گزاره ها و نماد ها، دوباره از آستین غرب بیرون آمده و قصد خود نمایی دارد. لذا برای هوشیاری بیشتر مردم، برخی از این نماد ها و گزاره ها را با هم  مرور می کنیم تا حقیقت پنهان این ماکت کوچک و بی ارزش بیش از پیش نمایان شود.

هم خط شدن عناصر ضد انقلاب

با کمی جستجو در فضای مجازی نکته ای جالب، خود نمایی می کند. عناصر ضد انقلاب همانند فتنه 88 دوباره در یک خط جمع شده و با حضور رضا پهلوی، جلسات متعددی می گذارند تا شاید بتوانند با دست مایه قرار دادن دراویش فرقه صوفیه گنابادیه ، این عروسک های خیمه شب بازی را به میدان بیاورند و در روند پیشرفت نظام اسلامی ایران خلل ایجاد کنند.

 ولی باید به امثال رضا پهلوی ها و سلطنت طلبان که مدیریت ماکت کوچک فتنه 88 را به عهده گرفته اند این نکته را یاد آور شد که فتنه ی 88 با سالها برنامه ریزی توسط ارشدترین مغزهای استراتژیک جهان غرب و آمریکا و همچنین تجربیات و امکاناتشان، نتوانست راه به جایی ببرد.

همراه شدن فرقه های مختلف با فتنه گران

یکی از نقاط جالب و قابل تامل فتنه 88، همراه شدن فرقه های مختلف با فتنه گران بود. در فتنه 88 فرقه های ضاله با هر عقیده  و مسلکی دست در دستان هم داده و زیر یک پرچم قرار گرفتند؛ از منافقین و مجاهدین خلق گرفته تا بهائیت و صوفیه و انجمن حجتیه ؛ و این چنین شد که فرقه های انحرافی که در ظاهر به مخالفت با یکدیگر می پرداختند حقیقت پنهان و دست های پشت پرده خود را نشان دادند تا همگان متوجه شوند که سناریو تشکیلاتی فرقه های ضاله از یک جا حمایت می شود.

با اندک تامل در ماهیت فتنه دراویش و رصد تحرکات دیگر فرقه های ضاله متوجه خواهیم شد که دوباره این فرق به دور هم جمع شده و دستان یکدیگر را علیرغم اختلافات ظاهری به گرمی می فشارند.

جلسات متعدد مریم رجوی رهبر منافقین، نماینده بهائیان و برخی از فرقه های دیگر با سران فرقه صوفیه گنابادیه و حمایت های شبکه های وهابی و مسیحیت صهیونیسم، خود گویای آن است که هدفی مشترک آنها را گرد هم آورده است.

استفاده ابزاری از زنان

استفاده ابزاری از زنان نیز موضوع دیگری است که غرب همیشه از آن در جهت منافع خود بهره برده است. لذا با بررسی آماری، مخاطبین بیانیه های صادر شده در فتنه 88، این سوال در ذهن، ایجاد می شود که چرا همیشه بیش از نیمی از مخاطبین و گاهی همه مخاطبین بیانیه های صادره، بانوان می باشند و مابقی هم به طور مشترک بین زنان و مردان ابلاق شده است.؟ این سوال، جوابی کاملا آشکار دارد و آن سوء استفاده از زنان در راستای منافع شخصی می باشد.

با رصد تجمعات غیر قانونی اخیر دراویش فرقه صوفیه گنابادیه متوجه خواهیم شد که فرقه منحرف صوفیه نیز از این قائله مستثنی نیست. به طور مثال طبق گزارش های رسیده، بنا به دستوراتی که از ناحیه مصطفی آزمایش صادر گردیده است دراویش این فرقه باید از همسران خویش نیز در تجمع امروز استفاده نمایند تا هم تعدادشان بیشتر جلوه نماید و هم برخورد با آنان مشکل تر گردد و در صورت نیاز مردان بتوانند از معرکه متواری گردند!!! این در حالی است که جایگاه زن در فرقه صوفیه هیچ گاه مطرح نبوده و هیچ شان و منزلتی برای او در نظر گرفته نشده است.

پوشش خبری در رسانه های بیگانه

هنوز یادمان نرفته است که در فتنه 88 شبکه ها و سایت های معاند با جمهوری اسلامی ایران چگونه با پوشش خبری وسیع  آَشوب های فتنه گران پازل تبلیغاتی دشمن را تکمیل کردند.

پوشش خبری و حمایت  این رسانه ها از تحرکات این فرقه منحرف، خود از نکاتی است که نگاه ها را به سوی خود جلب می کند. در روزهای تجمع دراویش شبکه ها و سایت های بی بی سی، صدای آمریکا، دویچه وله و ... با پوشش زیرکانه اخبار تحرکات دراویش، از این فرقه منحرف حمایت کردند.

زیر پا گذاشتن قوانین

زیر پا گذاشتن قوانین داخلی و بین المللی، یکی دیگر از نقاط اشتراک فتنه 88، با ماکت کوچک خود، یعنی دراویش فرقه صوفیه گنابادیه است. تجمعات بدون مجوز و غیر قانونی ار نقاط اشتراک این فرقه با فتنه 88 است.

شعارهای مشترک

وقتی شعار فقرای فرقه صوفیه را می شنویم یاد و خاطره ی شعارها در فتنه معدوم 88، برایمان زنده می شود. شعارهایی مشترک و برخواسته از قلب آمریکا که از زبان این گروه منحرف خارج می شود خود گواهی دیگر برای شناخت حق از باطل است.

دست مایه قرارگرفتن برای نظام سلطه

از آنجایی که استکبار جهانی، با توسل به آشوب هایی خودساخته در جهان اسلام و به خصوص در حکومت اسلامی ایران، خود را در راس این هرم قرار داده و قصد ایستاده نگهداشتن هژمونی از دست رفته خود را دارد لذا از این حرکت ها حمایت کرده و آنها را تا جایی که منافعش در آن باشد تامین می کند.

 اینکه نظام استکبار جهانی، از اقدامات کهنه و شکست خورده استفاده کرده و دست به دامان تحرکات از پیش شکست خورده می زند، خبر از پوسیدگی اندیشه غرب داده و نشان می دهد که تفکر منفور لیبرالیسم در مقابل اندیشه ناب اسلامی زمین گیر شده است.

فرقه نیوز

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.