دم خروس دراویش از "العربیه" بیرون زد!

cover.2484.200x200

روزهای اخیر عده‌ای از دراویش با تجمع مقابل دادستانی تهران مثل همیشه با تحریک جمعیت و جوسازی اقدام به درگیری‌ با نیروی انتظامی کردند.

پايگاه خبري فرقه، روزهای اخیر عده‌ای از دراویش گنابادی با تجمع مقابل دادستانی تهران مثل همیشه با تحریک جمعیت و جوسازی اقدام به درگیری‌ با نیروی انتظامی کردند. این حرکت غیرمسالمت‌آمیز با تدبیر نیروی انتظامی و دستگیری برخی از برهم‌ زنندگان امنیت پایان یافت.

alt

منابع خبری بیگانه، ماهواره‌ها و فضای مجازی وابسته به آنها اما طی یک عملیات روانی حساب‌شده از "حمله خشونت‌آمیز نیروهای انتظامی به تجمع مسالمت‌آمیز دراویش" خبر دادند.جالب آنجاست که در کنار تمام ماهواره‌های فارسی‌زبان و سایت‌های ضدانقلاب، "العربیه" وابسته به سرویس جاسوسی عربستان نیز به دفاع از دراویش پرداخت و تجمع غیرقانونی آنها را پوشش داد.


آنچه کذب ادعای رسانه‌هایی چون العربیه را برملا می‌کند و در نگاه اول مخاطب را به خنده وامی‌دارد، تصاویر جعلی و ساختگی از مجروحیت افراد است.مثلاً عکس زن به اصطلاح مجروحی را در سایت العربیه می‌بینیم که باندپیچی وی از روی روسری است در حالی که هیچ نشانه‌ای از جراحت روی سر و صورت وی قابل مشاهده نیست.

alt

این ناشی‌کاری در جعل اخبار و نشر اکاذیب تا جایی است که برخی خوانندگان نیز طی نظرات انتهای مطلب به آن واکنش نشان دادند و سایت مزبور نیز آنها را منتشر کرده است.

alt

گفتنی است عملیات از طریق انتشار اکاذیب به منظور القای شبهه در ذهن مردم و بی‌اعتمادسازی نسبت به نظام در رسانه‌های بیگانه و معارض تازگی نداشته و پیش از این نیز در برهه‌های گوناگون از ایم حربه شیطانه بهره جسته‌اند. / دیده بان

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.