طی کردن سلوک عرفانی در فرقه سیاسی تابنده با شرکت در تجمع غیرقانونی! +صوت

index

نورعلی تابنده قطب سیاسی فرقه دراويش گنابادي در جلسه سخنرانی روز دوشنبه 31 شهریورماه ضمن تشکر از فقرا و مریدان گفت: با این حرکت از این پس دریک درجه بالاتری از سلوک حرکت می‌کنیم.
به گزارش فرقه نیوز، نورعلی تابنده قطب سیاسی فرقه دراويش گنابادي در جلسه سخنرانی روز دوشنبه 31 شهریورماه ضمن تشکر از فقرا و مریدان گفت: با این حرکت از این پس دریک درجه بالاتری از سلوک حرکت می‌کنیم.
 
این سخنرانی در حالی صورت گرفت که از روز شنبه29 شهریور تا دوشنبه31 شهریور در کمتر از 72 ساعت 7 جلسه سخنرانی برگزار شد که این عمل، از زمان پیدایش این فرقه سیاسی سابقه نداشته است.
 
قطب این فرقه در ابتدای سخنرانی خود تشنج و سیاه نمایی فقرا را به عبادت تشبیه کرد که فقرا با انجام آن یک درجه سلوکی را پشت سر گذاشته‌اند و طبق ادعای فوق تمامی فقرای شرکت کننده در این تجمعات غیرقانونی به درجه مجاز نمازی رسیده‌اند!
 
وی گفت: در این جریانات که در چند روزه گذشته رخ داد هم امتحان الهی بود که قبول شدیم و خداوند ما را قبول کرد که در یک درجه بالاتری به سلوک خود ادامه دهیم و تجربه‌ای بود برای آینده!
 
 قطب سیاسی در ادامه سخنان خود اظهار داشت: این افراد باید آزاد شوند و در واقع خطایی که نکردند و ما هرچه کردیم نتوانستیم بفهمانیم که این بزرگانی که گرفتید اینها نه تنها خطایی نکردند بلکه در راه خدا قدم برداشتند و با ارزش است و شاید باز این حرکت‌ها را ادامه دهیم تا بتوانیم به اینها این امر را بفهمانیم خود به خود این مسئله حل می‌شود چون این‌ها به خاطر اعتقادشان دستگیر شدند!
 
 
گفتنی است هیچ فردی در ایران به خاطر درویش بودن دستگیر نمی شود و دلیل دستگیری این افراد انجام اعمال غیرقانونی است.
 
 
شما می توانید فایل صوتی این مطلب را از لینک زیر دانلود کنید
 
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.