عرفان شیطانی جایگزین فتنه سبز شد!

cover.2453.200x200

بعد از ناکامی دشمنان در فتنه سال ۸۸ و شکست ضد انقلاب در مقابل بصیرت مردم ایران اسلامی، این بار با سرمایه گزاری و حمایت رسانه‌ای و مالی درصدد جایگزین کردن عرفان پوشالی به جای فتنه سبز هستند.
به گزارش پايگاه خبري فرقه به نقل از فرقه نیوز، بعد از ناکامی دشمنان در فتنه سال ۸۸ و شکست ضد انقلاب در مقابل بصیرت مردم ایران اسلامی، این بار با سرمایه گزاری و حمایت رسانه‌ای و مالی درصدد جایگزین کردن عرفان پوشالی به جای فتنه سبز هستند.
 
عرفانی که نورعلی تابنده در جلسه شنبه ۲۹ شهریور به آن اعتراف کرد و گفت: عرفا از شیطان درس گرفته‌اند و موجب تکامل آن‌ها شده است!
 بعد از جریان سازی منظم فرقه سیاسی نورعلی تابنده و تحریک فقرای فرقه از اواسط شهریورماه، چراغ سبز اربابان خارجی برای شروع ایجاد تشنج توسط فقرای فرقه روشن شد.
 
 حمایت و خط دهی استکبار جهانی از آنجا به وضوع مشاهده شد که قبل از حرکت سیاسی این فرقه شیرین عبادی در اقدامی هماهنگ به جنجال رسانه‌ای پرداخت و سایت‌های ضد انقلاب به گسترش آن پرداختند.
 
بعد از حضور کم رنگ فقرای فرقه سیاسی نورعلی تابنده در روز شنبه ۲۹ شهریور و شرکت نکردن فقرای کرج در این حرکت سیاسی، فاز جدید این فرقه آغاز شد و با فراخوان کشوری از فقرای سراسر کشور دعوت به عمل آمد تا روز یکشنبه ۳۰ شهریور در مقابل دادستانی تجمع کنند و آبروی رفته خود را بازگردانند.
 
نورعلی تابنده قطب سیاسی این فرقه با برگزاری دو جلسه سخنرانی در روز شنبه ۲۹ شهریور بار دیگر به تحریک فقرا پرداخت.
 
وی در جلسه بانوان به ماهیت این حرکت سیاسی پرداخت و گفت: بسیاری از عرفا از شیطان الگو برداری می‌کردند و شیطان موجب تکامل آنها شده است. وی در ادامه سخنرانی خود به مقایسه جنگ زمان پیامبر و زمان حال پرداخت و اظهار کرد: ما با جمعیت کم پیروز می‌شویم و من پشت شما هستم و شما پیروز هستید و ترسی نداشته باشید!
 
قطب سیاسی فرقه ملاسلطان بیچاره دقایقی بعد در میان آقایان حضور پیدا کرد و بیان کرد: هرعملی دارای عکس العملی است.... و به تحریک فقرا پرداخت.
 
 شنیده‌ها حاکی از آن است که شب گذشته بزرگان فرقه در حال رایزنی برای متقاعد کردن یوسف مردانی برای حضور فقرای کرج در تجمع روز یکشنبه هستند.
 
 
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.