پروژه جدید فرقه سیاسی تابنده در هفته دفاع مقدس

cover.2437.200x200

نیاز حیاتی فرقه سیاسی نورعلی تابنده برای شهید و اسیر سازی فقرا!
به گزارش پايگاه خبري فرقه به نقل از فرقه نیوز، با توجه به عدم حضور فقرای فرقه سیاسی تابنده در هشت سال دفاع مقدس و تحریم حضور فقرای فرقه توسط رضاعلیشاه، این فرقه تمام تلاش خود را برای فرار از این رسوایی انجام داد.
 
پروژه شهید سازی این فرقه زمانی رقم خورد که وحید بنایی یکی از فقرای فرقه به صورت مشکوکی در حادثه کوار تیر خورد و در حرکتی غیرانسانی از سوی فقرای فرقه به بیمارستان منتقل نشد تا جان خود را از دست دهد و این فرقه بعد از سالیان دراز صاحب یک شهید صوری شود.
 
پروژه دوم این فرقه زمانی رقم خورد که فقرای فرقه حضور فعال در فتنه سال 88 داشتند و تعدادی از آنها دستگیر و روانه زندان شدند. این پروژه در حالی شروع شد که از آن پس نام فقرای زندانی را به اسیر تغییر دادند و از آن به بعد اگر هر یک از فقرای این فرقه به هرنحو دستگیر و زندانی می شدند حکم اسیر داشتند و در زمان آزادی امتیاز ویژه ای برای وی برخوردار بودند.
 
اکنون با فراخوان این فرقه سیاسی برای تجمع امروز شنبه 29 شهریور فاز جدید پروژه شهید و اسیرسازی رقم خورده است و بزرگان این فرقه برای ادامه حیات خود نیاز به شهید و اسیر دارند تا مورد حمایت رسانه ای و مالی اربابان غربی قرار گیرند. با توجه به نیاز مبرم این فرقه به سیاه نمایی و مظلوم نمایی برای ادامه حیات خود ممکن است به هرنحوی اعم از خودزنی و... به این امر دست پیدا کنند تا دست خالی از این تجمع بیرون نیایند.
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.