وقتی مسیحیان برای سلامتی رهبر انقلاب دست به دعا برمی دارند

cover.2411.200x200

نماینده آشوری ها در مجلس شورای اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد جامعه مسیحیان آشوری ایران یکشنبه 23 شهریور ماه با برگزاری مراسم عشای ربانی در تمامی کلیساها، از خداوند متعال خواهان سلامتی و بهروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران شدند و همگان با شرکت در مراسم دعا و نیایش دست دعا بر آسمان بلند کردند.

پايگاه خبري فرقه، در حالی که شبکه ها و سایت های تندروی مسیحی هر روز به شایعه و دروغ پراکنی درباره وضعیت مسیحیان ایران می پردازند اما هر روز شواهد جدیدی از زندگی مسالمت آمیز و همراه با احترام متقابل میان مسلمانان و مسیحیان ایران به دست می آید.

بسیاری از مسیحیان ایرانی  بارها و بارها بر این امر تاکید ورزیده و به تشکر از زحمات جمهوری اسلامی ایران در رعایت حقوق اقلیت ها پرداخته اند.

نمونه ای از این موارد در دعای مسیحیان کشور عزیزمان ایران  برای سلامتی مقام معظم رهبری به خوبی قابل درک است مساله ای که به خوبی از عشق و ارادت مسیحیان عزیز کشورمان به این آب و خاک حکایت دارد و نشانگر رعایت حقوق شهروندی انها در این کشور اسلامی به شمار می رود.

یوناتن بت کلیا، نماینده آشوری‌ها در مجلس شورای اسلامی و دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان از برگزاری مراسم عشاء ربانی در تمامی کلیساها برای سلامتی و بهروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی خبر داد.

بت کلیا در اطلاعیه ای اعلام کرد جامعه مسیحیان آشوری ایران یکشنبه 23 شهریور ماه با برگزاری مراسم عشای ربانی در تمامی کلیساها، از خداوند متعال خواهان سلامتی و بهروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران شدند و همگان با شرکت در مراسم دعا و نیایش دست دعا بر آسمان بلند کردند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: ما مسیحیان تابع کلیساهای آشوری کلدانی حتم داریم که خداوند متعال دعای خانواده بزرگ ایرانی را مستجاب خواهد نمود و رهبر معظم انقلاب اسلامی در صحت و سلامت کامل از بیمارستان ترخیص خواهند شد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.