دعوت به تجمع غیر قانونی دراویش گنابادی + سند

cover.2433.200x200

فاز جدید فعالیت فرقه سیاسی صوفیه گنابادي کلید می خورد

پايگاه خبري فرقه، در پی سخنان اخیر نورعلی تابنده قطب سیاسی فرقه صوفیه گنابادي و تحریک دراویش در این سخنرانی ها و توهین به مراجع قضایی و فراتر از آن در راستای کسب رضایت اربابان خارجی فاز جدیدی از فعالیت این فرقه کلید می خورد.

در این برنامه پس از تلاش فراوان پایگاه ها و سایت های دراویش گنابادی و راه اندازی کمپین، روز گذشته پایگاه رسمی این فرقه سیاسی با انتشار فراخوانی اعلام کرد که فردا شنبه 29 شهریور 93 ساعت 11 در مقابل دادستانی تهران دست به تجمع غیر قانونی خواهد زد.

در این فراخوان علاوه بر سیاه نمایی و دروغ پردازی در رابطه با جریانات گذشته بطور ماهرانه ای فضاسازی لازم جهت تحریک دروایش در برخورد با مامورین صورت گرفته است تا بتوان نهایت بهره برداری سیاسی از آن را انجام داد.

alt

لازم به ذکر است که برخلاف سیاه نمایی و ادعای این فرقه هیچ یک از دراویش به جرم درویش بودن بازداشت نشده اند. بلکه هر یک از آنها بدلایل مختلف مثل حضور در فتنه 88 یا بدلیل اجرا گذاشتن مهریه و امثال آن در زندان می باشند.

این فراخوان در حالی است که بسیاری از دروایش از نوع عملکرد بزرگان فرقه و استفاده ابزاری از فقرا اظهار نارضایتی نموده اند. چرا که عملکرد بزرگان این فرقه در برخورد با نظام و فاصله گرفتن از ارزشها و همچنین سفارشات بزرگان صوفیه در دوری از سیاست و سفارش فراوان به آرامش در تضاد کامل می باشد.

اینک پس از کنار رفتن نقاب از چهره این صوفیان عارف نما و در آستانه ایجاد اغتشاشی جدید بی شک مسئولین و دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز در مقابل اینگونه حرکات که باعث تشنج و تفرقه و طمع بیگانگان و عوامل گروهک های تروریستی خواهد شد سکوت نخواهد کرد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.