توهین نورعلی تابنده به مسئولین قوه قضائیه + صوت

cover.1505.200x200

نورعلی تابنده قطب سیاسی فرقه صوفیه ملاسلطان بیچاره در ادامه تحریکات فقرا به مسئولین قوه قضائیه توهین کرد.

پايگاه خبري فرقه، بعد از چراغ سبز اربابان خارجی و حرکت رو به جلو فرقه سیاسی نورعلی تابنده برای ایجاد تشنج و عوام فریبی این بار نوبت قطب سیاسی فرقه شد تا علاوه بر ورود مستقیم وی به عرصه سیاست و تحت شعاع قرار دادن جلسات فقری با سخنرانی های تحریک آمیز با استفاده از ادبیات خاص خود  و با الفاظ  "دشمن و برادران جاهل" به مسئولین قوه قضائیه توهین کند.

نورعلی تابنده با حضور در جشن سالگرد مدد کاری در جمع فقرای فرقه بیان کرد:
جای یک عده‌ای خیلی خالی است و آن عده‌ای که نمی‌شود گفت در دست دشمنان، در دست برادران جاهل و برادرانِ دشمن ما اسیرند و اسم‌شان زندانی است ولی از زندان نفس و هوای نفس کم‌کم آزاد شدند. انشاءالله خداوند توفیق‌شان بدهد و به زودی بتوانیم در چنین مجالسی آنها را ببینیم.

وی در ادامه افزود: انشاءالله خداوند ما و شما و همه را از شرّ شیطان‌هایی که در همه‌ ‌جای دنیا و همه‌ جای مملکت ما نهفته‌اند [نجات بدهد] و در لباس دوستی یا در لباس دین و مذهب، ما را آزار می‌دهند ان‌شاءالله خداوند جهل آنها را تبدیل به علم کند. بفهمند که ما جز خدمت، صلح و سلامت چیزی نمی‌خواهیم.

لازم به ذکر است، افرادی که قطب سیاسی فرقه از آنها به عنوان اسیر نام می‌برد افرادی هستند که جرم آنها ثابت شده و در حال حاضر در دوران محکومیت خود بسر می‌برند.

دانلود فایل صوتی

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.