واکنش نماینده مسیحیان آشوری ایران به وضع تحریم های جدی آمریکا علیه ایران

cover.2201.200x200

نماینده مسیحیان آشوری ایران در مجلس شورای اسلامی: کشورهای مستکبر همیشه در شرایط شکست، سعی می کنند دوباره مطرح شوند تا شکستشان به حاشیه برود آمریکا در غزه شکست خورد و چند روز است که توجه همه دنیا به این شکست سنگین آمریکا است؛ آمریکا برای اینکه این توجه ها را از این شکست کاهش دهد شروع به وضع تحریم های جدید علیه آن هم بدون دلیل کرد.

پايگاه خبري فرقه، یوناتان بت کلیا نماینده مسیحیان آشوری ایران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به تحریم های جدید آمریکا علیه ایران اظهار داشت: کشورهای مستکبر همیشه در شرایط  شکست ، سعی می کنند دوباره مطرح شوند تا شکستشان به حاشیه برود، آمریکا در غزه شکست خورد و چند روز است که  توجه همه دنیا  به این شکست سنگین آمریکا است؛ آمریکا برای اینکه این توجه ها را از این شکست کاهش دهد شروع به وضع تحریم های جدید علیه آن هم بدون دلیل کرد.

وی تاکید کرد: حضور آقای ظریف در عراق و استقبالی که از ایشان در این کشور و دیگر کشورهای منطقه انجام پذیرفت و دیپلماسی قوی ایران در هفته گذشته انجام شد باعث شد آمریکا احساس کند تبلیغات وی بر علیه ایران در منطقه روی به شکست است زیرا ایران یک جایگاه خاصی در منطقه پیدا کرده است که با خوی استکباری آنها در تضاد است ایران را تحریم کرد اما آمریکا بداند هر قدر هم ایران را تحریم کند همه می دانند همه این تحریم ها سرپوشی بر فعالیت های ضد بشری خودشان است.

بت کلیا تصریح کرد: دشمنان بدانند ایران امروز قدرت اول منطقه است، ایران امروز در شرایطی قرار دارد که تمام ملتش در صلح ، امنیت و آرامش قرار دارند ایران تنها کشوری در منطقه  است که به معنای واقعی در آن آرامش و صلح وجود دارد.

نماینده مسیحیان آشوری ایران در مجلس شورای اسلامی  خاطر نشان کرد: آمریکا فکر می کند مثلا با تحریم چند شرکت و شخصیت دست و پای ما میلرزد و می ترسیم و در مقابلش کرنش می کنیم و از آرمان های خود عقب نشینی می کنم، اما به شدت اشتباه می کند ما همچنان بر اصول و آرمانهای خود چه با تحریم و چه بدون تحریم پایبندیم، ملت ایران منسجم است و تمام کارهای خود را به نحوه احسن انجام می دهد.

وی افزود: خیلی از کشورهای اروپایی برای برقراری روابط تجاری با ایران سرو دست می شکنند، پس این تحریم ها از سوی آمریکا بر علیه ایران  تنها برای دلخوشی  رژیم صهیونیستی است و با این کار خودشان را بیش از پیش در نزد جهانیان منفور می کنند.

بت کلیا در ادامه تاکید کرد: امریکا باید بفهمد 35سال است ایران را تحریم می کنند، در شرایط جنگ تحمیلی ایران را تحریم کردند در چنین شرایطی به نتیجه نرسیدند و کوچکترین عقب نشینی از مواضع اصولی خود نکریم ، حالا که ایران تبدیل به یک قدرت شده با وضع تحریم به نتیجه نمی رسند، ایران توانست در بسیاری از مسائل به خود کفای برسد زیرا ایران به خود باوری رسیده و با اینگونه رفتارهای استکباری دشمنان از این خودباوری کاسته نمی شود.

نماینده مسیحیان آشوری ایران در مجلس شورای اسلامی  در پاسخ به این سوال که هدف آمریکا تحت تاثیر قرار دادن هیئت مذاکره کننده ایرانی است؟ گفت: آمریکا بداند ایران ملتی نیست که ظلم را بپذیرد ایران ملتی  پر افتخار و عزت است و این را هم ثابت کرده است و نشان داده که بهترین فرهنگ دنیا را داراست و هیئت مذاکره کننده ایرانی هیئتی عاقل و دانا است و تحت تاثیر این جوسازی های روانی قرار نمی گیرد زیرا حق با ایران است و حق همیشه پیروز است. / ثامن

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.