از آمریکا تا کوار / شبیه سازی آشوب های خیابانی و شهید سازی

cover.2120.200x200

گروهک مجذوبان نور وابسته به فرقه دراویش با اعلام فراخوان قصد داشتند که در جلوی دادگستری این شهرستان تجمع کنند و اقدامی مشابه آنچه در کشور آمریکا که در چند روز اخیر به دنبال قتل یک سیاه پوست رخ داده است را در شهرستان کوار شبیه سازی کنند.

به گزارش پايگاه خبري فرقه به نقل ازخبرنگار فرقه نیوز به نقل از منابع آگاه، گروهک غیر قانونی و منحرف مجذوبان نور وابسته به فرقه گنابادی با اعلام فراخوان اعضای این گروهک قصد داشتند در مورخ چهارشنبه 29/5/93 به بهانه پیگیری پرونده کشته شدن فردی بنام وحید بنائی که در قائله سال 90  این فرقه در اغتشاش دراویش گنابادی که منجر به زخمی و مجروح شدن بیش از 180 نفر از مردم بی گناه کوار گردید در جلوی دادگستری این شهرستان  تجمع کنند و اقدامی مشابه آنچه در کشور آمریکا که در چند روز اخیر به دنبال قتل یک سیاه پوست رخ داده است را در شهرستان کوار شبیه سازی کنند.

در سال 90 بدنبال ضرب و شتم یکی از روحانیون شهرستان کوار توسط تعدادی از اراذل و اوباش وابسته به فرقه گنابادی، حزب الله این شهرستان اقدام به راهپیمایی مسالمت آمیز جهت پیگیری موضوع از طرف مسئولین نظام شدند که گروهک مجذوبان نور وابسته به این فرقه با فراخوان عمومی از اعضاء فرقه و گروهک درخواست مقابله با مردم را نمودند که پس از حضور تعداد زیادی از اراذل و اوباش فرقه در شهرستان کوار این عناصر معاند با استفاده از سلاح های جنگی و شکاری اقدام به تیر اندازی به طرف امت حزب الله نموده که در این درگیری بیش از 180 نفر از مردم بی گناه و زخمی و مجروح شدند.

این اغتشاش که خسارات مادی زیادی در پی داشت به شدت توسط ضد انقلاب خارج نشین و سایر گروه های معاند و مخالف نظام مورد حمایت قرار گرفته  است. در این اغتشاشات به دلیل درگیری مسلحانه اعضاء گروهک مجذوبان نور با مردم و نیروی انتظامی فردی بنام وحید بنائی مورد اصابت گلوله از ناحیه پا قرار گرفت و عناصر اغتشاش گر نامبرده را که در وضعیت مناسبی داشته بجای انتقال به بیمارستان  به منزل یکی از عناصر فرقه برده و پس از چند ساعت خونریزی و وخامت حال وی نامبرده به بیمارستان منتقل که در آنجا به علت خونریزی و عدم اعزام بموقه به بیمارستان فوت نمود .

حال پس از گذشت سه سال از این اغتشاش عناصر گروهک مجذوبان با مشاهده اتفاقات رخ داده شده در کشور آمریکا و درگیریهای شدید خیابانی بین سیاه پوستان و پلیس این کشور قصد پیاده سازی این حرکت را در داخل کشور داشتند.

بی شک نظام جمهوری اسلامی در مقابل حرکت هایی که باعث تشنج و تفرقه و طمع بیگانگان و عوامل گروهک های تروریستی خواهد شد سکوت نخواهد کرد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.