افشاگری عوامل شبکه محبت علیه یکدیگر+عکس

cover.2109.200x200

شبکه ای که دم از محبت مداری می زند و در تبلیغات رسانه ای به این موضوع تاکید دارد محبتش را حتی نتوانسته تا حلقه اول همکارانش گسترش دهد و هر روز باید شاهد مشاجرات لفظی کارکنان سابق و فعلی شبکه باشد.

به گزارش پايگاه خبري فرقه، مشاجرات لفظی بین همکاران شبکه محبت به صفحات مجازی آشکار نیز کشیده شده و  در صفحات مجازی این درگیری ها با تهدید متقابل همراه بوده است.

شاهرج ادیب یکی از افرادی بوده که اخیرا از فعالیت در شبکه محبت کنار گذاشته شده و از سوی ادوین آبنوس (یکی از دست اندرکاران جلسات تعلیمی شبکه) به یک سری موارد ضداخلاقی متهم شده است.

شاهرخ ادیب در دفاع از خود مدعی شده که نقدهایش به روند جاری در شبکه محبت دلیل اخراجش بوده است در حالی که از صحبت های ادوین آبنوس چنین بر می آید که شاهرخ ادیب به یک سری موارد ضداخلاقی نیز آلوده شده باشد.

ادوین آبنوس نیز تهدید شده است که در صورت اشاره به جریانات پشت پرده شاهرخ ادیب، مواردی از مسائل و روابط اخلاقی و شخصی ادوین آبنوس نیز در صفحات مجازی منتشر خواهد شد.

alt

این مسائل به خوبی نشان می دهد که در صورت افشا شدن هویت واقعی دست اندرکاران و کارکنان شبکه محبت به ذات شیطانی شان بیشتر پی خواهیم برد. این گونه شبکه ها که با دلارهای تزریقی جریان صهیونیست مسیحی راه اندازی می شوند، روزافزونی اختلافات و فروپاشی از درون جزئی از ویژگی هایشان است.

در گذشته کشیش های خودخوانده ای مانند هرمز شریعت و کامیل نوایی، پس از اختلاف با گردانندگان شبکه صهیونیست مسیحی محبت از این شبکه اخراج شدند.

کامیل نوایی، آن گونه که خودش می گوید، اخراجش از تلویزیون محبت باعث شد تا مدتی افسرده شده و به مشروبات الکلی و مواد مخدر و قرص های روان گردان روی آورد.نهایتاً او را بیهوش در یکی از خیابان های اطراف منزلش پیدا می کنند و پس از یک روز بستری بودن در بیمارستان، مجبور می شوند او را به بیمارستان روانی منتقل کنند.

نگاهی به دگردیسی های صورت شده در این شبکه و کارنامه دست اندرکاران آن به وضوح بیانگر آن است که دست و پا زدن های بیهوده برای موفق نشان دادن این شبکه راه به جایی نخواهد برد.

این شبکه در آخرین تغییرات ظاهری و محتوایی در سالروز تاسیس آن برنامه های جدیدی با محتوای سیاسی و متنوع به لیست این برنامه ها اضافه شده است که این امر در راستای جذب مخاطبین تنوع طلب شبکه های ماهواره ای انجام گرفته است.

شبکه مزبور به دلیل پخش برنامه های بی محتوا درلیست شبکه های کم بیننده نظام سلطه قرارگرفته و از این رو در اجرای دستورالعمل فوری صادره از جانب اربابان صهیونیست خود مجبور به تغییر تاکتیک شده است و به نحو فزاینده ای پیگیری مسائل سیاسی در این شبکه جایگزین تبلیغ مسیحیت شده است.

اهتمام این شبکه برای جذب مخاطب از بین زنان و کودکان نیز جای تامل دارد. این شبکه از انواع اصول جامعه شناسی، مردم شناسی و روانشناسی جهت نفوذ به عمق خانواده های ایرانی  استفاده می کند .

بر اساس این گزارش، شبکه صهیونیستی محبت با بهره گیری از قالب های داستانی ، فیلم و سریال، وموسیقی های ویژه تعلیم وتبشیر ،به ترویج مسیحیت صهیونیستی می پردازد.

در اين شبکه‌ آهنگ‌هاي تند، شوهاي مبتذل و فيلم‌هايي با صحنه هاي مستهجن، بدون هيچ سانسوري پخش مي شود.

از جمله برنامه های این شبکه که سرمایه گذاری عظیمی بر روی آن صورت گرفته است می توان به برنامه مقایسه الهیات اسلام و مسیحی اشاره کرد که با کارشناسی جاسوس آمریکایی – انگلیسی ساسان توسلی در حال پخش است.

این برنامه که با هدف شوم ضربه زدن به الهیات اسلامی و اثبات کامل بودن الهیات مسیحی ساخته شده است اکنون به یکی از بی محتواترین برنامه های این شبکه مبدل شده است.

شبکه ماهواره ای صهیونیستی محبت باهدف ترویج مسیحیت صهیونیستی، در اواخر قرن بیستم میلادی،با حمایت مالی سرویس جاسوسی سیا آمریکا توسط خسرو خدادادی ایرانی متواری به خارج از کشور تاسیس شد .

حمایت آشکار از رژیم جعلی صهیونیستی،دخالت در امور داخلی ایران و دیگر کشورهای اسلامی در بیشتر برنامه های آن به چشم می خورد .

بررسی سابقه ایرانیان حاضر در این شبکه که اکثریت گردانندگان آن را تشکیل می دهند، نشان می‌دهد که متفقا همه آنها سابقه ضدیت و مخالفت با نظام جمهوری اسلامی ایران را در کارنامه سیاه خود داشته اند.

یکی از نمونه های عناد مهره های اصلی این شبکه با جمهوری اسلامی ایران می توان به حضور ساسان توسلی جاسوس انگلیسی –آمریکایی در ایام فتنه  88،درجمع گروهی از منافقین که به حمایت از آشوبگران داخلی ایران مقابل سازمان ملل در آمریکا جمع شده بودند اشاره کرد.

ادعای نقض حقوق بشر در ایران ، حمایت از دروایش ایران، پشتیبانی رسانه ای ازتروریست های داخلی سوریه وسیاه نمایی در خصوص شرکت کنندگان درانتخابات ریاست جمهوری سوریه ، ازجمله مسائل مهم سیاسی روز است که روزانه از این شبکه درحال انتشار است .

وقاحت گردانندگان این شبکه به حدی رسیده است که در برنامه امید زنده شبکه ماهواره ای تبشیری محبت،که به تازگی از این شبکه پخش شد کشیش الهام وکشیش سوریک ،مجریان این اقدام به نوشیدن شراب به نام حضرت عیسی (ع)کردند.

شبکه صهیونیستی محبت باپخش انواع برنامه های تبشیری به دنبال تغییر بنیادمذهبی مسلمانان ایرانی است.یکی از این برنامه های اغواکننده برنامه امیدزنده است که  باهدف بزرگ نمایی تعدادمسیحیان ایران باهوچی گری رسانه ای وبهره گیری از تکنیک های روانشناسی فریب، پخش می شود.

گفتنی است اچندی  پیش درباره روابط نامشروع ادوین آبنوس و یکی از مجریان زن شبکه محبت مطالبی در فضای مجازی منتشر شده بود که نشان دهنده عمق و ریشه فساد اخلاقی در میان عوامل تولیدی شبکه محبت است. / رهپویان هدایت

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.