حمایت آشکار و همه جانبه رسانه های تبشیری از سلمان رشدی

cover.1958.200x200

رسانه های تبشیری در هر فرصتی حمایت آشکار و همه جانبه خود را از توهین کنندگان به دین اسلام و قرآن بیان کرده و هر گونه اظهارنظر در حمایت از قتل توهین کنندگان را خلاف آزادی بیان ابراز داشته اند.

به گزارش پايگاه خبري فرقه، رسانه های تبشیری سعی دارند که اظهارات اخیر یکی از افراد نزدیک به دولت مبنی بر "حکم واجب القتل بودن سلمان رشدی عین اعتدال است" را به دور از محاسبات متعارف روز جهان ارزیابی کنند.

این رسانه ها تلاش دارند توهین افرادی مانند سلمان رشدی به مقدسات اسلام را عین آزادی بیان بشمارند و نقض این آزادی را منجر به ویرانی موازین و خواست حقوق بشری تعبیر کنند. در صورتی که مرز هتاکی ها با اصل آزادی بیان کاملا مشخص است و اقدام های توهین آمیز جایگاهی در قاموس حقوق بشری نمی تواند داشته باشد.

تفسیر حرمت شکنی ها به بحث‌های مجادله آمیز مطابق با آزادی بیان را عین نقض آزادی بیان به معنای واقعی آن است و سخنان توهین آمیز مذهبی تنها می تواند باعث خدشته دار شدن مرزهای آزادی بیان و نقض حقوق انسان ها و پیروان مذاهب تلقی شود.

این در حالی است که رسانه های تبشیری نمی توانند به بهانه آزادی بیان به فرافکنی و بازنشر اخبار و گزارشاتی بپردازند که ماحصل آن حمایت آشکار از هتاکان به بزرگان دینی و جریحه دار شدن قلوب بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان باشد.

جای این سوال خالی است که آیا توهین به مقدسات اسلام و جریحه دار کردن قلوب حدود یک چهارم از ساکنان کره زمین عین آزادی بیان است و مخالفت با طراحان این توهین سلب حق حیات و نقض حقوق انسان ها است؟

گفتنی است، رسانه های وابسته به اردوگاه صهیونیست مسیحی و سازمان های زیرمجموعه آن از همان زمان انتشار افکار و کتاب سلمان رشدی در توهین به پیامبر گرامی اسلام(ص) دهه پنجاه به شدت از وی حمایت کرده اند./ رهپویان هدایت

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.