تفکر و مبانی فکری وهابیت بر مبنای رد مهدویت است

cover.1530.200x200

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تفکر و مبانی فکری وهابیت بر مبنای رد مهدویت است، گفت: فرقه وهابیت ساخته و پرداخته کشور انگلیس و بازوی آمریکا در مبارزه با فرهنگ مهدویت است

به گزارش پايگاه خبري فرقه، آیت‌الله علی اسلامی، نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری امروز، 21 خرداد در مراسم جشن نیمه شعبان در جمع پاسداران سپاه استان قزوین با بیان اینکه مهدویت خاص شیعه نیست، عنوان کرد: مقوله منجی آخرالزمان مختص تمام جهان است و مرز نمی‌شناسد.

وی با بیان اینکه وهابیت مروج اسلام آمریکایی و ابوسفیانی است، عنوان کرد: انکار مهدویت توسط این فرقه دست‌ساز بر اساس سیاست انگلیس و در جهت مبارزه با مبانی فکری اسلام الهی است.

هدف اصلی از حمله به عتبات عالیات، تضعیف امت واحده اسلام است
اسلامی با بیان اینکه امروز فرهنگ اهل بیت(ع) در دل و جان مردم نفوذ کرده است و این مسئله برای وهابیت قابل تحمل نیست، ادامه داد: حمله این جریان منفور به عتبات عالیات برای فشار بر جهان اسلام و تضعیف امت واحده اسلام است و این یعنی جهان اسلام باید بیش از پیش اتحاد و همدلی خود را حفظ کند.

وی با بیان اینکه متأسفانه شاهد آن هستیم که فرقه وهابیت در برخی کشورها مانند عربستان موفق عمل کرده و در حال گسترش است، تأکید کرد: وهابیت به‌عنوان بازوی توانمند استکبار در مبارزه با فرهنگ اهل بیت(ع) فعالیت می‌کند.

تفکر مهدویت روح مبارزه با مظاهر استکبار را در کالبد جوامع دنیا دمیده است
امام جمعه تاکستان ادامه داد: امروز تفکر مهدویت در دنیا به‌عنوان یک فرهنگ بالنده که روح مبارزه با مظاهر استکبار را در کالبد جوامع دنیا دمیده است، در حال گسترش است و استکبار جهانی از گسترش مهدویت زجر می‌کشد.

وی دفاع از فرهنگ اهل‌ بیت(ع) را فقط منحصر به طلاب و استادان دانشگاه ندانست و گفت: امروز هیچ عذری برای ترک دفاع از اهل‌ بیت(ع) نداریم.

این کارشناس مذهبی در پایان یادآور شد: وهابیت از نظر سرمایه علمی در رتبه زیرصفر قرار دارد و اگر جوان دانشجو، الفبای فرهنگ شیعه را به‌خوبی فراگیرد، از عهده بالاترین مقام علمی و مذهبی وهابیت برمی‌آید./ ایکنا

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.