تلاش خطرناک آقازاده مرتبط با زنان بهایی جهت رخنه در مسئولان

cover.5164.200x200

یک منبع موثق، ارتباط گیری او با جریان نفاق را نیز مورد اشاره قرار داده و تصریح کرد که احتمال جذب وی به این فرقه نیز وجود دارد

پایگاه خبری فرقه ، یک آقازاده محکوم که به دلیل ارتکاب به جرایم مختلف، چند صباحی را در زندان به سر می برد و پس از طی دوران محکومیت، آزادانه فعالیت های سابق خود را از سر گرفته، همینک به عنوان سرپل فرقه ضاله بهائیت در حال نفوذ میان برخی مسئولان کشور است.

وی که ارتباط گیری با فرقه بهائیت را از زندان آغاز کرده است، پس از آزادی، به تعمیق روابط با آنها پرداخت و به ویژه با زنان بیوه و بی سرپرست بهایی برنامه ای هدفمندی را پی گرفته است.

براساس این گزارش، شنیده ها حکایت از آن دارند که به جهت جایگاه این آقازاده محکوم در میان برخی مسئولان، همینک خطر نفوذ ضداخلاقی و سیاسی از مسیر وی به شدت احساس می شود.

گفتنی است یک منبع موثق، ارتباط گیری او با جریان نفاق را نیز مورد اشاره قرار داده و تصریح کرد که احتمال جذب وی به این فرقه نیز وجود دارد.

لازم به ذکر است چندی قبل، نیروهای امنیتی با ارایه مستندات برای پدر این آقازاده محکوم، او در جریان برخی اقدمات ساختارشکنانه و خطرناک "ف.ه" قرار دادند. / خیبرآنلاین

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.