رئیس‌جمهور سابق آمریکا، کتاب مقدس تدریس می‌کند!

104552 974 resize

جیمی کارتر، رئیس جمهوری سابق آمریکا روز یکشنبه در کلیسای زادگاهش در ایالت جورجیا برای صدها نفری که به منظور شرکت در جلسه تدریس کتاب مقدس مسیحیان گرد آمده بودند، جزئیاتی را درباره بیماری سرطانش توضیح داد که اخیرا به مغزش نیز سرایت کرده است.

پايگاه خبري فرقه ، جیمی کارتر، رئیس جمهوری سابق آمریکا روز یکشنبه در کلیسای زادگاهش در ایالت جورجیا برای صدها نفری که به منظور شرکت در جلسه تدریس کتاب مقدس مسیحیان گرد آمده بودند، جزئیاتی را درباره بیماری سرطانش توضیح داد که اخیرا به مغزش نیز سرایت کرده است.

جیمی کارتر گفت: «من همیشه برای کلاس می گویم که در هفته های اخیر کجا بوده ام. من در دو جلسه قبلی غایب بودم چون در اواخر مه، اوایل ژوئن معلوم شد سرطان دارم که بخش هایی از کبدم را در آوردند. و  فکر می کردم سرطان از کبد خارج شده اما بعد ام آر آی نشان داد سرطان به چهار جای مغزم هم سرایت کرده است. »

وی ادامه داد: «روز پنجشنبه برای پرتو درمانی رفتم و همزمان دارو هم برای تقویت مبارزه سیستم بدنم با سرطان مصرف می کنم… قرار نیست دیگه پرتو درمانی داشته باشم اما چهار جلسه دارو درمانی دارم که هر سرمی نیم ساعت وقت می برد. بگذریم. راجع به موضوع دیگه ای صحبت کنیم.»

به نوشته سایت صدای آمریکا (VOA) در کلاس روز یکشنبه تعلیم کتاب مقدس مسیحیان جیمی کارتر، بیش از ۷۰۰ نفر شرکت داشتند که شماری از آنها از گوشه و کنار آمریکا برای شنیدن سخنان رئیس جمهوری سابق آمریکا، خود را به کلیسای شهر پلین رسانده بودند./ جام نیوز

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.