شیخ صوفیه شهر کرج: معجزات حضرت موسی (ع) بیهوده و مروج سحر بود! +صوت

cover.2710.200x200

یوسف مردانی در جدیدترین اظهار نظر خود با بیهوده خواندن معجزات حضرت موسی(ع) آن را مروج سحر دانست.
پايگاه خبري فرقه ، یوسف مردانی در جدیدترین اظهار نظر خود با بیهوده خواندن معجزات حضرت موسی(ع) آن را مروج سحر دانست.
 
 این شیخ درویش در جلسه سخنرانی خود گفت: "معجزات حضرت موسی چه اثری داشت؟ هیچی! اثر معکوس گذاشت! چطور؟ چون معجزات را قدرت حق دیدن شبه اون را که سحر باشه وقتی دیدن از سامری این رو با همون قیاس کردند و رفتند دنبال گوساله خب موسی عصا رو میزد اژدها می شد خب این هم همین کارو کرده خب چه فرقی داره بین این کار موسی و این کار سامری!" 
 
 
 
این صحبت یوسف مردانی در حالی است که به گفته قرآن کریم کاربرد اصلی معجزه‌ی عصا در مجلس ساحران فرعون بود؛ وقتی ساحران زبردست فرعون، طبق برنامه‌ی از پیش تعیین شده، با سحر و جادوی خود در مجلس بزرگ با نظاره‌گری انبوهی از جمعیت، برای شکست موسی حاضر شدند و ریسمان‌ها و طناب‌های خود را به صورت شیء متحرک و مارهای خیالی درآوردند، این کار ساحران در چشم مردم، عجیب و بزرگ به نظر آمد، در همان حین حضرت موسی(علیه‌السلام)، طبق وحی الهی عصای خود را به زمین افکند و به صورت اژدهایی بزرگ و واقعی در آمد که تمام جادوی ساحران را بلعید و عظمت و حقانیت پروردگار عالمیان و رسالت خود را اثبات کرد خداوند در سوره مبارکه اعراف می فرماید: «وَ أَوْحَینا إِلی‏ مُوسی‏ أَنْ أَلْقِ عَصاکَ فَإِذا هِی تَلْقَفُ ما یأْفِکُونَ»؛«(ما) به موسی وحی کردیم که: عصای خود را بیفکن؛ ناگهان (به صورت مار عظیمی درآمد که) وسائل دروغین آنها را به سرعت برمی‌گرفت.»
 
 
 
 این اولین بار نیست که یوسف مردانی با اظهار نظرهای توهین آمیزش جایگاه واقعی فرقه سیاسی صوفیه به سرکردگی نورعلی تابنده را نشان می دهد.
 
برای آشنایی بیشتر با یوسف مردانی می توانید مطالب زیر را بخوانید.


سجاد تنها/ فرقه نيوز

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.