مسیحت تبشیری و تبلیغ در میان کودکان / بخش اول

cover.4684.200x200

این تبلیغات گسترده تا جایی پیش رفته است که امروزه سران مسیحیت تبشیری هزینه های هنگفتی را برای آشنایی کودکان با برخی از آموزه های مسیحی انجام می دهند.

پايگاه خبري فرقه ، مسیحیت تبشیری از تمامی ابزارها و شیوه ها برای تبلیغ مسیحیت در میان قشرهای مختلف جامعه بهره می برد. مساله ای که شاید ما کمتر به آن دقت داشته ایم و وقت و هزینه کافی برای آن صرف نکرده ایم.

این تبلیغات گسترده تا جایی پیش رفته است که امروزه سران مسیحیت تبشیری هزینه های هنگفتی را برای آشنایی کودکان با برخی از آموزه های مسیحی انجام می دهند.

گروه های مطالعاتی مسیحیت تبشیری شیوه های گوناگونی برای القاء مفاهیم دینی به کودکان مورد توجه قرار می دهند تا ذهنیتی زیبا و شاد از اموزه های مسیحی در ذهن کودکان ایجاد کنند و کودکان نسبت به مفاهیم دینی احساس خوشایندی داشته باشند.

امروزه حتی کشیش هایی هستند که تمام وقت و هزینه خود را صرف تبلیغ در میان کودکان کرده و سعی می کنند تا از شیوه های مختلف کودکان را نسبت به مفاهیم دینی مطلع و علاقه مند سازند.

با مروری بر فضای رسانه ای غرب و بهره برداری از انواع و اقسام شیوه ها و ابزار های موجود حقیقت ماجرا آشکار خواهد شد.

استفاده از موسیقی و داستان های کتاب مقدس، ساختن کارتون و انمیشن های جذاب و فیلم های عروسکی شاد و متنوع، ساختن عروسک هایی از نمادهای مسیحی، ترویج نشریات و کتابهای تصویری با موضوع کتاب مقدس و حضرت عیسی- مانگا مسیح و مانگا کتاب مقدس- ، استفاده از سایت و وبلاگ ها، استفاده از فضای های مجازی از جمله فیس بوک، شبکه های ماهواره ای، استفاده از نشریات و کتابهای گوناگون نمونه هایی از مواردی است که مسیحیان برای آشنایی بیشتر کودکان مورد بهره برداری قرار داده اند که  در بخش های بعدی به بررسی برخی از این موارد خواهیم پرداخت./فرقه نيوز

ادامه دارد...

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.