مجری بهائی در فکر بازگشت به VOA

cover.4613.200x200

«سیامک دهقانپور» مجری سابق بخش فارسی تلویزیون «صدای آمریکا» که پس از اختلاف با مدیران این تلویزیون اخراج شد، با حمایت برخی اطرافیان خود به‌دنبال جمع‌آوری امضاء برای افزایش فشار به «ستاره درخشش» مدیر و «محمد منظرپور» سردبیر تلویزیون فارسی «صدای آمریکا» و بازگشت به این تلویزیون است.

پايگاه خبري فرقه ، «سیامک دهقانپور» مجری سابق بخش فارسی تلویزیون «صدای آمریکا» که پس از اختلاف با مدیران این تلویزیون اخراج شد، با حمایت برخی اطرافیان خود به‌دنبال جمع‌آوری امضاء برای افزایش فشار به «ستاره درخشش» مدیر و «محمد منظرپور» سردبیر تلویزیون فارسی «صدای آمریکا» و بازگشت به این تلویزیون است.

کمپین تلاش برای بازگرداندن «سیامک دهقان‌پور» جلوی دوربین، از چند روز پیش آغاز شده و در آن ادعا می‌شود که همه امضاءکنندگان ذیل این نامه “مردم عادی اما علاقه‌مند به مسائل ایران، ژورنالیست‌ها، فعالان مدنی، فعالان حقوق‌بشرى، زندانیان سیاسی و عقیدتی از اندیشه‌های متکثر سیاسی در داخل و برون مرز ایران” هستند.

امضاءکنندگان این نامه نگرانی خود را نسبت به برکنارى «سیامک دهقانپور» اعلام کردند و گفتند که اختلافات میان «ستاره درخشش» مدیر بخش فارسى «صداى آمریکا» و  «محمد منظرپور» سردبیر این تلویزیون با «سیامک دهقانپور» نباید به این آسانی شرایط برکنارى آن مجری را فراهم سازد.

در این نامه که توسط اطرافیان و دوستان «سیامک دهقانپور» امضاء شده، او را “برنامه‌سازی بسیار حرفه‌ای و جذاب” و ” مورد علاقه و تائید قریب به اتفاق نخبگان و عموم مردم ایران” معرفی کردند و از رئیس جمهور آمریکا و نمایندگان کنگره این کشور نیز خواستند به این موضوع رسیدگی کنند.

تاکنون اطرافیان «سیامک دهقانپور» توانسته‌اند ۱۸۰۰ امضاء ذیل این نامه بیاورند. با توجه به بهائی بودن «سیامک دهقان‌پور» و ارتباط نزدیک وی با لابی بهائی‌ها در آمریکا و دولت آمریکا، بعید نیست که مدیران «صدای آمریکا» مجبور به بازگرداندن وی شوند. / امپراطوری دروغ

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.