اعضای فرقه حلقه سرکرده خود را قبل از اعلام حکم دادگاه کشتند!

cover.4517.200x200

به دنبال پخش این ادعا در فضای مجازی، تعدادی از اعضای این فرقه با ساخت زیارت نامه جعلی، سرکرده خود را قبل از اعلام حکم دادگاه انقلاب کشتند!

پايگاه خبري فرقه ، با توجه به نزدیکی اعلام نظر دادگاه انقلاب در خصوص اتهام افساد فی الارض محمدعلی طاهری سرکرده عرفان ضاله حلقه سیدمحمود علیزاده طباطبایی وکیل محمدعلی طاهری رئیس فرقه عرفان حلقه که پرونده وی در دادگاه انقلاب تهران در حال رسیدگی است، شنبه 30 خرداد مدعی شد موکلش با حکم دادگاه به اعدام محکوم شده است.

به دنبال پخش این ادعا در فضای مجازی، تعدادی از اعضای این فرقه با ساخت زیارت نامه جعلی، سرکرده خود را قبل از اعلام حکم دادگاه انقلاب کشتند!

           alt           

                                 زیارت نامه جعلی اعضای حلقه که در آن خبر از مرگ سرکرده خود را اعلام کردند

این اولین بار نیست که اعضای فرقه انحرافی حلقه با انتشار شایعاتی مبنی بر مرگ محمدعلی طاهری در زندان، سعی بر تحریک اعضا و همچنین استفاده از جریان های وابسته به این فرقه در خارج از کشور می کنند. سال گذشته خانم «ش ن» از اعضای این فرقه شایعه مرگ محمدعلی طاهری در زندان را در بین اعضای این فرقه منتشر کرد.

پس از انتشار این شایعات در بین اعضای فرقه انحرافی حلقه، تعدادی از اعضا با خرید قبر برای طاهری در بهمن ماه سال گذشته و همچنین تجمع آخرین پنجشنبه آخر سال بر سر قبر خالی طاهری به این شایعه دامن زدند . در این بین یکی از اعضای این فرقه به نام «ح ن»  با  سو استفاده از انتشار این خبر، قبرهای اطراف قبر طاهری را به دیگر اعضا با قیمت بالایی فروخت!

               alt

                                 سنگ قبری که اعضای فرقه حلقه قبل از مرگ برای سرکرده خود آماده کرده اند!

به نظر می رسد جریان های وابسته به خارج از کشور که فرقه حلقه را هدایت می کنند با استفاده ابزاری از سرکرده این فرقه با این حربه خواستار اعدام سرکرده خود هستند تا از این طریق پروژه شهید سازی را شروع کنند./فرقه نيوز

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.