ارامنه در جهان و ایران در حال فعالیت در برابر جبهه حق هستند

cover.4397.200x200

روحانیان و عالمان دینی در غیبت کبری موظفند تا ایتام آل محمد(ص) و اهل‌بیت معصومین(ع) را از 50 میلیون محصلی که در آینده کشیش می‌شوند و نیز از پایگاه‌های اطلاع رسانی بهائیت، برهمنی‌ها، زرتشتی‌ها، اومانیسم‌ها و ماهواره‌ها حفظ کنند

پايگاه خبري فرقه ، حجت‌الاسلام انصاریان با اشاره به سفرهای متعدد خود به کشورهای خارجه و هم صحبتی با بسیاری از شخصیت‌های مکاتب و مذاهب شایع در جهان، عنوان کرد: در این دیدارها و هم صحبتی‌ها دریافتم که واتیکان بیش از 50 میلیون محصل را برای کشیش شدن آماده می‌کند.

انصاریان  با اشاره به سایر فعالیت‌های جهان باطل در برابر حق خاطرنشان کرد: ارامنه در سطح جهان و حتی در کشور ایران در حال فعالیت در برابر جبهه حق هستند؛ همچنین دیگر ادیان و مذاهب در ترکیه، هند و سایر کشورها برای مقابله با مکتب حق برخواسته‌اند.
 
وی با اشاره به فعالیت قوی 400 پایگاه اطلاع رسانی قوی بهائیت از آمریکا و اسرائیل علیه حق تصریح کرد: روحانیان و عالمان دینی در غیبت کبری موظفند تا ایتام آل محمد(ص) و اهل‌بیت معصومین(ع) را از 50 میلیون محصلی که در آینده کشیش می‌شوند و نیز از پایگاه‌های اطلاع رسانی بهائیت، برهمنی‌ها، زرتشتی‌ها، اومانیسم‌ها و ماهواره‌ها حفظ کنند.
 
 استاد اخلاق حوزه علمیه قم گفت: حضرت رسول اکرم(ص) می‌فرمایند، دست کشیدن بر سر یتیمی که پدرش را از دست داده است، به ازای هر موی وی، ثوابی به آن فرد می‌رسد؛ یتیمی که پیغمبر و امامانش از دنیا رفته‌اند و دوازدهمین امامشان نیز غایب است، در محافظت از اشرار اولویت دارند. / پارسینه

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.