اعتراف سلطنت طلبان به دیکتاتوری بهائیت

cover.4278.200x200

در ادامه این سلطنت طلب با اعتراف به دیکتاتوری بهائیت گفت: چنانچه بر خلاف این باشد شما بد ترین و مورد طرد واقع می شوید مثل احکام فرقه بهائیت.

پايگاه خبري فرقه، اربابان تلویزیون فارسی زبان لس‌آنجلسی در همیاری با شورای ملی‌ رضا پهلوی تشکیل جلسه‌ای در این خصوص داشته‌اند.

فرامز فروزنده یکی از مجریان شبکه فارسی زبان سلطنت طلب اندیشه که همراه با برخی دیگر از شبکه های سلطنت طلب در پی تبلیغ و نشر اکاذیب برای پهلوی ها بوده اند در سخنان خود در آخرین برنامه اش نکاتی را در خصوص شورای ملی رضا پهلوی و شاهزاده لس آنجلسی ها داشته است که همین سخنان کارنامه خوش خدمتی وی را به فنا داده و باعث اخراج وی از این شبکه شد.

                                               alt

دلیل این اخراج حمایت شدید شبکه اندیشه از شورای ملی‌ رضا پهلوی بوده است. مؤسس این شبکه دورمانی است که با سرمایه خود در لس آنجلس این شبکه حامی سلطنت طلبان را راه اندازی نموده است. ناگفته نماند که این اولین اخراج در این شبکه نبوده و آقای فروزنده پس از آقایان کاردان و ذهاب سومین مدیراین شبکه است که آن را به دلیل اختلاف سلیقه با سرمایه گذارو سخنان خود، این شبکه را ترک کرده است.


اخراج آقای فروزنده مدت زمان کوتاهی پس از جلسه همیاری شبکه‌های تلویزیونی لس آنجلس با شورای ملی‌ پهلوی و میهمانی مجلل نوروزی در کانادا انجام میشود. البته مصاحبه فروزنده با منتقدین رضا پهلوی و همچنین اختلاف نظر درباره روابط شورای ملی‌ با دولت های خارجی‌ موجب اختلاف با صاحب شبکه دورمانی که وی ازحامیان سلطنت است و فروزنده جمهوریخواه شده بود.

                             alt

جالب تر اینکه سلطنت طلبان مختلف از گوشه و کنار با توهین و تمسخر این فرد در فضای مجازی حملات خود را در واکنش به آقای فروزنده ابراز داشته اند.

از مهمترین آنها واکنش مانوک خدابخشیان است به حرفهای فروزنده و سوال اصلی در اینجا این است که تنها تا زمانی که سکوت کنید و واقعیات را بیان نکنید تحت حمایت شاهزاده و دیگر سلطنت طلبان خواهید ماند و حق هیچ اعتراض و ابراز نظری را نخواهید داشت.

در ادامه این سلطنت طلب با اعتراف به دیکتاتوری بهائیت گفت: چنانچه بر خلاف این باشد شما بد ترین و مورد طرد واقع می شوید مثل احکام فرقه بهائیت که چنانچه در مسیر آنها نباشی و به کارها و اشتباهات آنها اعتراضی نمائید طرد شده و مجازات خواهید شد./فرقه نيوز

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.