مظلوم نمایی دراویش پس از پلمپ یک مرکز متخلف وابسته به این فرقه

cover.4217.200x200

به دنبال پلمپ این موسسه به ظاهر مددکاری رسانه های وابسته به دراویش با استفاده از تاکتیک رسانه ای ضد انقلاب به مظلوم نمایی و تحریف واقعیت پرداختند.

پايگاه خبري فرقه، فرقه سیاسی دراویش در سال 1375 با ساخت یک موسسه به ظاهر مددکاری و خیریه، به صورت چراغ خاموش فعالیت تبلیغی خود را در غالب فعالیت های پزشکی، خانه سالمندان، مشاوره و ... آغاز کرد.

در سال های اخیر اتاق فکر این فرقه سیاسی برای جذب افراد، فعالیت سیاسی تبلیغی خود را در غالب این موسسه به ظاهر خیریه تشدید کرد.

این موسسه به ظاهر مددکاری بارها از طرف اداره نظارت بر اماکن عمومی و سازمان بهزیستی کشور به علت نقض قوانین، عدم رعایت بهداشت و ... اخطار دریافت کرده بود که به علت عدم توجه به اخطارهای مربوطه و وجود شاکی خصوصی پلمپ شد./فرقه نيوز

پس از این اقدام قانونی، رسانه‌های رسمی دراویش ادعا کردند که در زمان پلمب این مؤسسه، برخی بیماران، آواره و بلاتکلیف شده‌اند! این در حالی است که این ادعا به‌هیچ‌‌وجه صحت نداشته و در هنگام سیر مراحل قانونی، هیچ بیماری در این مؤسسه حضور نداشته است.

به دنبال پلمپ این موسسه به ظاهر مددکاری رسانه های وابسته به دراویش با استفاده از  تاکتیک رسانه ای ضد انقلاب به مظلوم نمایی و تحریف واقعیت پرداختند.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.