بهائی‌ها در هر اداره یک جاسوس دارند +سند ساواک

cover.3780.200x200

 

در سند ساواک درباره اظهارات بهائیان آمده است: ما خیلی خوشحالیم که قانونی برای احبای ایران طرح می‌نمایند. پیشرفت و ترق‌ ما بهائیان این است که در هر اداره ایران و تمام وزارت‌خانه‌ها یک جاسوس داریم.

پايگاه خبري فرقه، پیوند و همکاری فرقه ضاله بهائیت‌ با رژیم‌ پهلوی، یکی از واقعیات‌ آشکار‌ تاریخ‌ است. این‌ همکاری و تعامل، که‌ به‌ نحو «فزاینده» تا آخرین‌ لحظات‌ عمر آن‌ رژیم‌ ادامه‌ داشت، سابقه‌ای حتی بیش‌ از عمر سلطنت‌ پهلوی داشت‌.

در یکی از اسناد به جا مانده از ساواک درباره نفوذ بهائیت در وزارت‌خانه‌ها و ادارت کشور آمده است: «ساعت 30 / 6 بعد‌ازظهر مورخه 7 / 3 / 47 کمیسیون نشر نفحات اله در محفل شماره 4 واقع در تکیه نواب منزل اسدالله قدسیان‌زاده تشکیل گردید. عباس اقدسی که سخنران کمیسیون بود اظهار داشت: جناب آقای اسدالله علم وزیر دربار سلطنتی به ما لطف زیادی نموده‌اند. مخصوصاً جناب آقای امیر عباس هویدا (بهائی و بهائی‌زاده) ان‌شاءالله هر دو نفرکدخدای کوچک بهائیان می‌باشند، گزارشاتی از فعالیت‌های خود به بیت‌العدل اعظم الهی مرجع بهائیان میدهند.

 دولت اسرائیل در جنگ 46 و 47 قهرمان جهان شناخته شده ما جامعه بهائیت فعالیت این قوم عزیز یهود را ستایش می‌کنیم. ما خیلی خوشحالیم که قانونی برای احیای ایران طرح می‌نمایند پیشرفت و ترقی ما بهائیان این است که در هر اداره ایران و تمام وزارت‌خانه‌ها یک جاسوس داریم و هفته‌ای یک بار که طرحهای تهیه شده وسیله دولت که به عرض شاهنشاه آریامهر می‌رسد گزارشاتی در زمینه طرح به محفل ‌های روحانی بهایی می‌رسد. مثلاً در لجنه پیمان‌کار کادر بهائیان ایران هر روز گزارش خود را در زمینه ارتش ایران و این که چگونه اسلحه به ایران وارد می‌شود چگونه چتر بازان را آموزش می‌دهند به محفل روحانی بهائیان تسلیم می‌نمایند.
آقای سمنانی از طریق ساواک تهران و نیز ساواکهایی که منابع شایسته‌ای دارند تحقیقات بیشتری معمول گردد.» / تسنیم

alt

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.