انجمن منحرف حجتیه معتقد به باطل بودن نهضت انقلاب اسلامی بود

cover.3781.200x200

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین درباره شبهات فرقه ضاله حجتیه مبنی بر این‌که هر دولت و ملتی که پیش از قیام حضرت مهدی(عج) خروج کند پرچم کفر را علم کرده‌ است، گفت: در احادیث ما شیعیان آمده است که در آخرالزمان از مشرق زمین گروهی انقلاب می‌کنند و زمینه را برای حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) فراهم می‌آورند.

پايگاه خبري فرقه، حجت الاسلام شعبانعلی تقی خانی، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین دوشنبه شب(بیستم بهمن ماه) در جلسه پرسش و پاسخ سیاسی  مسجد موسی بن جعفر(ع) قزوین در پاسخ به سؤالی که چرا شورای نگهبان افرادی را که می‌دانیم حتی صالح نیستند را مورد تأیید کاندیداتوری انتخابات قرار می‌دهند، گفت: شورای نگهبان طبق ادله ظاهری حکم می‌دهد، این ما هستیم که باید با بصیرت بالا فرد اصلح را پیدا و انتخاب کنیم.

نعمات الهی را در همه فصول انقلاب بیابیم

حجت الاسلام تقی خانی با اشاره به آیه «اذکروا نعمت الله علیکم» تصریح کرد: اصل نظام و اصل انقلاب بزرگ ترین نعمت الهی است، ما باید برای حفظ و شکرگزاری این موهبت الهی تمام تلاش خود را انجام دهیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین با اشاره به ثابت قدم بودن امام خمینی(ره) اظهار داشت: امام خمینی پیش از انقلاب فرمود «این رژیم باید برود و می‌رود، حکومت اسلامی باید جانشین آن شود و می‌شود و آن حکومت اسلامی باید متصل به حکومت جهانی حضرت صاحب الزمان(عج) بشود و می‌شود».

انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور امام زمان است

وی در ادامه درباره شبهات فرقه ضاله حجتیه مبنی بر این‌که هر دولت و ملتی که پیش از قیام حضرت مهدی(عج) خروج کنند پرچم کفر را علم کرده‌اند گفت: در احادیث ما شیعیان آمده است که در آخر الزمان از مشرق زمین گروهی انقلاب می‌کنند و زمینه را برای حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) فراهم می‌آورند. / رسا

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.