کمپین نه به آزار بهائیان یا کمپین جاسوسان و عوامل صهیونیست علیه ایران!

21023 508

سران این کمپین با بودجه هایی که صهیونیست ها در اختیار آنها گذاشته اند با ساختن فیلم های مستندِ دروغین در مورد اخبار فرقه ضاله بهاییت سعی در جذب نیرو و تبلیغ فرقه ضاله بهاییت دارد.
پايگاه خبري فرقه، اخیرا عوامل فرقه ضاله بهائیت در فضای مجازی (فیسبوک) کمپینی به نام کمپین نه به آزار و زندان بهاییان ایجاد کرده اند و با عوام فریبی ، درج اطلاعات دروغین ونشر اکاذیب قصد تشویش ازهان عمومی و مظلوم نمایی در بزرگترین شبکه اجتماعی فضای مجازی را دارند.

این کمپین دروغین ، با مظلوم جلوه دادن افرادی همچون جاسوسان اسرائیل وایادی استکبار به عنوان مظلومان جامعه ایران سعی در تشویش اذهان عمومی و بهره برداری از آن در راستای اهداف استعماری  می باشد و روی دیگر آن مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی اسلامی می باشد .

با توجه به اینکه یکی از مهم ترین تعالیم بهائی عدم مداخله در امور سیاسی است سران اسرائیلی نشین بهائیت ، با راه اندازی چنین برنامه هایی سعی در پیشبرد اهداف سیاسی خود به صورت غیر مستقیم و بدور از مظان اتهام دارند .

تشکیلات بهائیت در فضاهایی همچون کمپین نه ، به آزار بهائیان ، هیچگاه اشاره ای به جنایات بهائیان در طول تاریخ 172 ساله خود نداشته و گویا گمان می برند مردم ایران کشتار مردم بی گناه در قائم شهر و در جریان فتنه قلعه شیخ طبرسی ، ترور علامه محمد تقی برغانی ، جنایات بابیان و بهاء الله در عراق و گروه جلادان خونخوار وی ، چپاول سرمایه های ایرانی توسط وزرا ی پهلوی و جنایات بسیاری از خوانین بهائی ، پرونده سیاه افرادی همچون فریدون توانگری ، باغ اویسی قم ، قتل یک پیرزن و فرزندان وی فقط به جرم نپذیرفتن بهائیت ، جنایات بهائیان در شهرک سعدی شیراز ، تلاش در راستای براندازی نظام در فتنه 88 و چندین اختلاس بزرگ را ( که تنها نمونه کوچکی از جنایات بهائیت است ) از حافظه خود پاک می کنند .

alt
سران این کمپین با بودجه هایی که صهیونیست ها در اختیار آنها گذاشته اند با ساختن فیلم های مستندِ دروغین در مورد اخبار فرقه ضاله بهاییت سعی در جذب نیرو و تبلیغ فرقه ضاله بهاییت دارد

از جمله فیلم های مستندی که این کمپین ساخته است مستند نقض حقوق بشر بهاییان در ایران است که در این مستند افراد خودفروخته و جاسوسان به صهیونست را  قهرمان ملی جلوه می دهد .

یکی دیگر از تعالیم بهائی وحدت عالم انسانی و الفت و محبت در دین است در حالی که بنای این کمپین بر اساس توهین به دین مبین اسلام و علمای بزرگ اسلامی می باشد.
منبع : حقیقت بهائیت

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.