مرگ یک کودک به خاطر عقائد عجیب والدینش

cover.3746.200x200

مسئولین کلیسا همواره به پیروان خود توصیه می کنند که روش های نوین را بر دعا کردن ترجیح ندهند و به وسیله دعا کردن شفای بیمار خود را بگیرند.

پايگاه خبري فرقه، یک دختر 12 ساله جان خود را به خاطر عقائد پدر و مادرش از دست داد.

بر پایه این گزارش، این دختر بچه که دارای بیماری دیابت بود، به خاطر اینکه پدر و مادرش معتقد به دعا برای شفا بودند، جان خود را از دست داد. پدر و مادر این دختر معتقد بودند که تنها خداست که شفا می دهد و در صورت بیماری فردی تنها کاری که لازم است انسان انجام دهد، دعا کردن است و نه مراجعه به پزشک.

والدین این دختر معتقد به کلیسای «اولین تولد» هستند که اعتقاد بیش از اندازه  به دعا دارند و نقش پزشک را در شفای بیمار نایدیده می گیرند. 

در دادگاهی که برای بررسی اتهامات این زوج برگزار شد، آنها مدعی شدند که فکر می کردند فرزندشان دچار سرماخوردگی شده است. این در حالی است که بنا بر گزارش پزشکی قانونی، دختر آنها قبل از مرگ، نیمی از وزن خود را از دست داده بود و بشدت لاغر شده بود. دادگاه پس از بررسی موضوع، این زوج را به تحمل ده سال زندان محکوم کرد.

این نخستین مرگ یک کودک به خاطر عقیده والدینش به کلیسای اولین تولد نیست. از سال 1976 تاکنون حدود 80 کودک جان خود را به خاطر این مساله از دست داده اند. مسئولین کلیسا همواره به پیروان خود توصیه می کنند که روش های نوین را بر دعا کردن ترجیح ندهند و به وسیله دعا کردن شفای بیمار خود را بگیرند. / جام نیوز

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.