پابوس بهائیت: گردانندگان شارلی ابدو، فهیم هستند

cover.578.200x200

نوری‌زاد که دیگر خط قرمز رد نشده‌ای برای خود نگذاشته در جدیدترین اقدامش بساط هتاکی به پیامبر گرامی اسلام را پهن کرده تا مدتی را بتواند در رسانه‌ها بماند.

پايگاه خبري فرقه، نوری‌زاد که دیگر خط قرمز رد نشده‌ای برای خود نگذاشته در جدیدترین اقدامش بساط هتاکی به پیامبر گرامی اسلام را پهن کرده تا مدتی را بتواند در رسانه‌ها بماند. او در یکی از صفحات شخصی خود می‌نویسد: "چرا سپاس نگویم از آدم‌های فهیمی که نشریه‌ی شارلی ابدو را می‌گردانند؟"!

رها شده‌ای به حال خویشتن، این را می‌توان بهترین توصیف در وصف حال و روز فردی نامید که تاریخ مصرفش برای رسانه‌های ضدانقلاب هم پایان پذیرفته است. متوسل شدن به هر موضوعی برای بودن در صحنه تا جایی که به بوسیدن کف پای بهائیان هم ختم نشد.

روزگار این روزهای محمد نوری‌زاد با جمعیت نسوانی هم‌گره شده که بساط فمیسنیم را در بقچه‌های خود از خانه فلان سوژه نخ‌نمای تاریخ اپوزیسیون انقلاب به خانه فلان جاسوس ویلچرنشین دولت بازرگانان بر دوش می‌کشند.

نوری‌زاد که دیگر خط قرمز رد نشده‌ای برای خود نگذاشته در جدیدترین اقدامش بساط هتاکی به پیامبر گرامی اسلام را پهن کرده تا مدتی را بتواند در رسانه‌ها بماند. او در یکی از صفحات شخصی خود می‌نویسد: "چرا سپاس نگویم از آدم‌های فهیمی که نشریه‌ی شارلی ابدو را می‌گردانند؟"!

این حرف‌های نوری‌زاد آنقدر سخیف بود که ضدانقلاب هم بدون توجه از کنارش گذشتند. هر چند این اهانت‌ها به پیامبر گرامی اسلام از سوی عوامل فتنه و رسانه‌های منتسب به این گروه دور از ذهن نمی‌نمود تا جایی که دم خروس عناد آنان با اسلام و تشیع بعد از عاشورای ۸۸، این بار نیز در ماجرای هتک حرمت پیامبر رحمت بیرون زد اما باید گفت در اتفاق برای بار دیگر پرده نفاق از چهره این افراد افتاد.

نوری‌زاد پیش از این نیز در حمایت از تروریست‌های تکفیری حرف‌هایی زده بود که باز از سوی ضد انقلاب بایکوت شد تا بیش از این برایشان آبروریزی نشود. / جهان نیوز

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.