برای صهیونیست مسیحی هیچ اهمیتی ندارد که چه دینی مورد تمسخر و اهانت واقع شود

index

امروز غرب در دنیا به دنبال ایجاد تفرقه بین پیروان ادیان است و این به روشنی قابل فهم است و غرب دلش برای هیچ دینی نمی سوزد؛ صهیونیست مسیحی یا مسیحیت افراطی که وابسته به صهیونسیت هستند و عده ای به نام یهودیت فرقه ای صهیونیستی را به وجود آوردند که تمام تلاش آنان به دست آوردن دنیا است و هیچ اهمیتی برای آنها ندارد که چه دینی مورد تمسخر و اهانت واقع شود.

پايگاه خبري فرقه، حجت الاسلام رضا خدری، مدیر حوزه علمیه استان بوشهر در تجمع روحانیان، طلاب و مردم متدین بوشهر که به مناسبت محکومیت اقدام نشریه فرانسوی در توهین به پیامبر اسلام در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) بوشهر برگزار شد گفت: این هتک حرمت در غرب تازگی ندارد بلکه سابقه آن دیرینه دارد.

حجت الاسلام خدری افزود: در غرب آنچنان که تاریخ شهادت می دهد این افراد علیه اسلام و پیامبر اسلام سم پاشی کردند و هرچه نقاط قوت مسلمانان و پیامبر رحمت بود، آن را منفی و وارونه جلوه دادند و تهمت هایی را علیه پیامبر زدند.

سخنران این مراسم گفت: جنگ های صلیبی و تاریخی کلیسا و تاریخ غرب و نصاری سابقه بسیار روشنی از دشمنی غرب با اسلام و اهل کلیسا با اسلام است؛ اگر پیامبر دست به شمشیر برد و جلوی کفر ایستاد قصد داشت تا جلوی ظالمانی که نمی خواستند حمایت خدا به مردم برسد و جلوی دین خدا سد کردند را بگیرد.

وی ادامه داد: اگر حضرت عیسی که معتقد هستید به صلیب کشیده شده است که البته ما چنین اعتقادی نداریم، آیا با ظالمان درگیر نبوده است؟ آیا اهل شمشیر نبوده است؟ و آیا اهل مبارزه نبود؟

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر بیان داشت: غرب در طول تاریخ به جهت اینکه خود معتقد نبوده است و اعتقادات ضعیفی درباره تشکیل خانواده داشتند و در کلیسا عده ای از راهبه ها و زنان و مردانی که در کلیسا مشغول فعالیت نمی شدند آنها را به ترک ازدواج مجبور می کردند.

حجت الاسلام خدری اضافه کرد: اما این نکته مثبت که باید از آن به خوبی یاد می کردند به عنوان یک وجه منفی در دنیا مطرح شد و متاسفانه خودشان گرفتار همین بدفهمی ها شدند و به فسادهای اخلاقی مبتلا شدند تا جایی که در سال گذشته وقتی که پاپ از مقام خود کناره گیری کرد تحلیل گران یکی از مهم ترین دلایل استعفای وی را فساد اخلاقی مردان در کلیسا عنوان کردند.

وی بیان کرد: در زمان امام راحل وقتی دیدند اسلام رو به پیشرفت است و مردم دنیا پیام انقلاب را دریافته اند و انقلاب ایران در حال صادر شدن به دنیا بود، تفکری را برای خود انتخاب کردند که این حرکت رو به رشد را متوقف کنند.

حجت الاسلام خدری افزود: امروز غرب در دنیا به دنبال ایجاد تفرقه بین پیروان ادیان است و این به روشنی قابل فهم است و غرب دلش برای هیچ دینی نمی سوزد؛ صهیونیست مسیحی یا مسیحیت افراطی که وابسته به صهیونسیت هستند و عده ای به نام یهودیت فرقه ای صهیونیستی را به وجود آوردند که تمام تلاش آنان به دست آوردن دنیا است و هیچ اهمیتی برای آنها ندارد که چه دینی مورد تمسخر و اهانت واقع شود.

 مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با بیان اینکه غرب به دنبال جنگ و تفرقه مذهبی بین است تا از آب گل آلود استفاده کنند، تصریح کرد: این مساله در وقایع 11سبتامبر به تصریح از زبان رییس جمهور آمریکا شنیده شد.

حجت الاسلام خدری افزود: آنها به زعم خود به دنبال درگیری بین ادیان هستند، غافل از اینکه اسلام اجازه درگیری بین ادیان را نمی دهد و نیز اجازه نخواهد داد که مسلمانی این کار را انجام بدهد.

وی ادامه داد: امروزه در غرب عملکرد دوگانه ای را شاهد هستیم به این معنا که از اندیشه ها و مفاهیم مقدس هر طور که بخواهند از آن بهره برداری می کنند و از آن دم می زنند و یکی از آن اندیشه های مقدس، ادعای آزادی عقیده است که خود در قانون ها و حقوق بشر خود می گویند احترام به همه عقاید محترم است اما بسیار راحت این حرف خود را زیر پا می گذارند و به عقیده یک میلیارد و 700 میلیون شخص مسلمان توهین می کنند و علیه والاترین و بافضیلت ترین پیامبران این هتاکی ها را روا می دارند.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.