خدمات متقابل انگلیس و تشیع انگلیسی/امروز در جنگ نهروان هستیم!

cover.3628.200x200

یکی از شگردهای تاریخی معاویه ابن ابوسفیان لعنه الله علیه در مواجهه با حکومت علی ابن ابیطالب (علیه السلام) راه انداختن معرکه جمل قبل از صفین بود و شاید به جرات بتوان گفت که اگر جمل نبود سرنوشت صفین طور دیگری رقم می خورد.

پايگاه خبري فرقه، یکی از شگردهای تاریخی معاویه ابن ابوسفیان لعنه الله علیه در مواجهه با حکومت علی ابن ابیطالب (علیه السلام) راه انداختن معرکه جمل قبل از صفین بود و شاید به جرات بتوان گفت که اگر جمل نبود سرنوشت صفین طور دیگری رقم می خورد.

جمل

الف) برپایی جنگ جمل شگرد معاویه

سرکردگان واقعی جمل نه افراد حقیقی نام برده در تاریخ ، بلکه انسانهای با خصلتهای مشخصی در تاریخ اسلام بودند که این خصلتها(قدرت طلبی، ثروت اندوزی و مستمسک قرار دادن دین برای منافع شخصی،گروهی و قبیله ای )بود؛ حتی ازدواج با پیامبر اعظم (ص) برای اینکه بعدا جایگاه ایشان به قبیله آنان برسد( فرزند پسر و..) که البته به نحو دیگری نیز اینگونه شد و در نهایت خلافت به همانجا منتقل گردید.- در زندگی امام حسن (ع) نیز این را می بینیم که بعد از اینکه جعده همسر ایشان از حاکم شدن ایشان در اثر صلح با معاویه مایوس شد به طمع ملکه شدن و با واسطه پدرش به تحریک یزید ملعون ؛ امام را به شهادت رساند و این موضوع در مورد امام جواد (ع) نیز تکرار شد.- در این وضعیت نیروهای موثر سیاسی در جامعه اسلامی و قدرت نوظهوری به نام معاویه که در زمان خلیفه دوم به گسترش قدرت خود پرداخت و عملا در قتل خلیفه سوم نیز طراح پشت صحنه بود تا خلافت به او برسد ، روی کار آمدن علی (ع) به عنوان خلیفه تمامی رشته های او را پنبه کرد و جنگ بین او و امام کاملا مبرهن و قابل پیش بینی بود .

ب) فتنه ی ۸۸ و جملی دیگر
رفتار انگلستان در فتنه ۸۸ چگونه بود و باعث ایجاد شکاف در درون شیعیان شد تا جایی که جناب صادق شیرازی (مدعی مرجعیت شیعه)هم از فتنه حمایت کرد تا جایی که با گستاخی تمام گفت: جوان ها مواظب باشید مثل پدرانتون گول نخورید !
از این رو راه انداختن فتنه ی جنگ جمل گونه برای تضعیف حکومت شیعه و از همه مهمتر مخدوش کردن چهره حکومت و رهبری شیعیان جهان با به صحنه کشیدن و القای دوگانگی در مورد اسلام و حتی بیت امام خمینی ؛ که در عمل با هوشیاری رهبری خنثی گردید (تبیین خط امام خمینی (ره) در مراسم سالگرد امام در حرم ایشان در سال ۸۹) و البته آنچه که می بایستی رخ می داد اتفاق افتاد و آن رودررویی سپاه شیعه و استکبار(از جمله تشیع انگلیسی) بود که به جنگ صفین (جنگ نیابتی ایران و غرب در منطقه)منجرشد.

صفین

الف) دیروز

در صفین همانطور که معاویه پیش بینی می کرد توان مقابله نظامی با امام را نداشت و شکست را در چند قدمی می دید اما با استعانت از تدبیر قبلی خود ، با نیرنگ و تطمیع بازماندگان خصلتهای اصحاب جمل ، دو دستگی را در لشکر ایشان ایجاد کرد و در انتها با کشیدن صحنه برد لشکر امام در جنگ صفین به صحنه مذاکرات برد-برد بین ابوموسی و عمروعاص ، در نهایت ضمن اینکه خود را از نابودی و عدم مشروعیت سیاسی نجات داد بلکه با تبدیل صحنه مذاکرات برد-برد به صحنه رویارویی برد– باخت در مذاکرات به نفع معاویه،در پایان مذاکرات عملا زمینه راه اندازی خوارج (شیعیان تکفیری) و این بار نه رهایی خود بلکه نابودی حکومت امام علی (ع) را فراهم آورد.

ب) امروز

غرب با استفاده از دو دستگی بین شیعیان در فتنه ی ۸۸ پیش به سوی صفین رفت و عده ای را چه لیبرال و چه به اصطلاح دیندار در صف مخالفت با جنگهای نیابتی ایران و غرب در لبنان، غزه و سوریه بوجودآورد.
شعار نه غزه و نه لبنان به نوعی دیگر  از لسان تشیع انگلیسی  یا مخالفت با حزب الله و تکفیر سید حسن نصرالله و مخالفت با بشار اسد و ناصبی خواندن اهالی غزه
و مخالفت با جمهوری اسلامی در لباس دین بگونه ای شد که پس از جمل(فتنه ۸۸) صفین بوجود آمد و جاده ای شد برای جنگ نهروان یا همان فتنه ی شیرازی ها!

که رهبر معزز انقلاب در دیدار با اهالی قم از نهروان خبر دادند و فرمودند:
برای قم برنامه‌ریزی کردند.تصمیم جبهه‌ی دشمن این بود که همچنان که قم پایگاه عظمت اسلام و برافراشته شدن پرچم انقلاب بود، در همین قم آنتیتز انقلاب را به وجود بیاورند؛ اینجا را بکنند پایگاه ضدیت با انقلاب؛ برای این تلاش کردند، برای این برنامه‌ریزی کردند. از انواع و اقسام شیوه‌ها استفاده کردند؛ از جمله کار کردن روی فکر مردم قم، روی احساسات مردم قم، شاید بتوانند این احساسات را خاموش کنند یا کمرنگ کنند. بنابراین در این سالها خیلی کار شده است.(دیدار با دیدار مسئولان اجرائی استان قم‌ ۱۳۸۹/۵/۸)

نهروان

الف) دیروز

در پایان صفین عملا زمینه راه اندازی خوارج (شیعیان تکفیری) و این بار نه رهایی خود بلکه نابودی حکومت امام علی (ع) فراهم شد.خوارج یعنی همانها که هم قطار اصحاب جمل (فتنه) در خصلت ، و هم مسلک یاران امام علی (ع) در چهره و سوابق شان بودند و از این روست که امام فرمودند من چشم فتنه را در آوردم و هیچ کس به غیر من توان انجام این کار را نداشت.

اما آنچه که شد از هم پاره شدن همیشگی لشکریان علی (ع) بود که با تمام تلاشهایی که امام کرد نیروی قابلی در نخیله برای جواب به جنایات معاویه در سرزمینهای تحت حکومت امام جمع نشد و در نهایت با شهادت امام توسط همین خوارج و همپالگی آنها در کوفه(اشعث ابن غیث کندی و …) عملا دورنمای خلافت معاویه حتی با وجود امامت امام حسن (ع) نیز دیده می شد.

ب) امروز
 امروز ما در نهروان هستیم، امروز عده ای در لباس خوارج در همین قم بازماندگان جریان حکمیت صفین هستند که پس از بدست نیاوردن خواسته های خود از حکومت در اول انقلاب مثل شخص محمد شیرازی و بازماندگانش در پی از بین بردن حکومت آمدند با نام اسلام و شعائر

چرا امروز در نهروان هستیم؟

بعد از فتنه بود که منافقان منتسب به شیعه موضع خود را آشکار کردند و عملا در صف هم پارگی شیعیان قرار گرفته اند و نهروان را بوجود آوردند و شروع کردند به وارد کردن هجمه به نظام و انقلاب در پس شیعه گری!

امروز غیر از آن روزیست که امام علی علیه السلام در پس مخالفت با معاویه دنبال تشکیل حکومت در سرزمین های اسلامی بود؟(اجرایی کردن تمدن اسلامی در غرب آسیا)

چرا عده ای مخالفت گزیده اندپس از سهم خواهی خود در برابر تشکیل تمدن نوین اسلامی و زیر یک پرچم بودن امت واحده اسلامی با ایجاد جریان شیعیان انگلیسی؟

این جمله غافلگیرکننده ملکه انگلستان در سالهای اخیر که بعد از مطالعه تاریخ حکومت اموی با تعجب گفته بود : «این که شبیه سیستم حکومتی ما است !و آنها از همان روشهای ما استفاده کرده اند !! » تاییدی بر این مدعاست که یک اراده ، یک شیوه و یک مدل این جریان را پیش می برد ، حال این مجری در مقابله با حاکمیت حق و عدل، معاویه باشد یا عباسیان ، یا سلطنت انگلستان و یا فرزند دست پرورده آن یا ایالات متحده آمریکا! شیوه عمل یکی است و فقط باید شباهتها را پیدا کرد ؛ همانطور که هنگامیکه حکومت اسلامی در جایی برپا می شود برای مقابله با دشمنانش از مدل واحدی استفاده کرده و یا برای نزج و اعتلای خود از یک الگوی مشخص البته با راهبردهای متناسب با شرایط زمان استفاده می کند.


البته ما در این راه از فرزندان نامشروع اموی(داعش) زاده ی معاویه(غرب) غافل نیستیم چرا که:

مدل مبارزه با حکومت حق و این الگو، میراث سامریهای دین یهود است که ابتدا با ایجاد تشکیلات فراماسونری در کل جهان و سپس با ایجاد حزب سیاسی صهیونیسم بین المللی و در انتها با تولد دولت اسرائیل این نطفه را در رحم کشورهای اسلامی قرار داد تا با تولد فرزند نامشروع آن که همان تجسم اسلام آمریکایی است در قالب دولت اسلامی عینیت بخشیده شده و سفیانی موعود؛ زاده همین الگوی تاریخی در مقابله با تمدن نوین اسلامی باشد.

اگر از این زاویه به موضوع نگاه کنیم به راحتی می توان درخواست اخیر آمریکا از ایران را برای همکاری در سرکوب وحشی های داعش را تحلیل نمود. که چرا درخواست از ایران ؟! و چرابرعلیه داعش دست پرورده خود ؟! و چرا الان و هنگامی که اسرائیل در مقابل حماس و مردم مقاوم غزه مستاصل شده است؟!.

آیا قرار است باز هم یزید در کاخش عبید الله ابن زیاد را لعنت کند و همه تقصیرها را به گردن او بیندازد که چرا حسین (ع) را کشت و آبروریزی را که جانیان کربلا با دستور وی مرتکب شده و علی رغم وصیت پدرش، این خبط خود را جبران نمایدو این بار حکومت با کنار رفتن معاویه ابن یزید به مروانیان برسد؟

جنایتهای داعش را می خواهند با چه بپوشانند ؟ و این جریان اصلی بعد از داعش که کار ناتمام اورا در هتک حرمت شهر پیامبر در ماجرای حره و حمله به مکه را در دستور کار خود دارد از کجا نشات خواهد گرفت؟

نقش ایران و نظام اسلامی آن در این مواجهه چه خواهد بود ؟ آیا لیبرالها و اصحاب فتنه و نهروانی های امروز را همچنان باید تحمل کرد تا جریان اصلی پشت سر داعش به سراغ ما بیاید؟ تا این دو جریان داخل و خارج کشور با هم دست بدهند! و یا اینکه بایستی سریعتر چاره کرد و قبل از محاصره ، قواعد بازی را به نفع جریان حق و عدالت هم در داخل کشور و هم در منطقه و هم جهان تغییر داد؟ / قادمون

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.