اگر قرار است سیاه‌نمایی کنید حداقل دروغ نگویید!

cover.3557.200x200

یکی از سایت های وابسته به مسیحیت صهیونیستی با انتشار خبری از بازداشت مسیحیان تهران و جلوگیری نهاد های امنیتی از برگزاری جشن کریسمس در ایران خبر داد!

پايگاه خبري فرقه، یکی از سایت های وابسته به مسیحیت صهیونیستی با انتشار خبری از بازداشت مسیحیان تهران و جلوگیری نهادهای امنیتی از برگزاری جشن کریسمس در ایران خبر داد!

این پایگاه خبری ادعا کرد ماموران امنیتی جمهوری اسلامی ایران خانه به خانه برای مقابله با برگزاری جشنهای سال نو میلادی و ایام کریسمس اقدام کرده اند!

alt

این سایت خبری که حتی مورد استقبال مسیحیان ایرانی قرار نگرفته است، در حالی این خبر را منتشر کرد که مسیحیان کشورمان بارها به آزادی اقلیت های دینی برای برگزاری مراسمات مذهبی خود اذعان کرده اند.

این ادعا در حالی است که روزنامه صهیونیستی جروزالم پست در گزارشی نوشت: با وجودی که طبق تقویم مذهبی ارامنه ایران سالروز تولد عیسی مسیح در روز 6 ژانویه جشن گرفته می شود اما همزمان با برگزاری روز کریسمس در 25 دسامبر، برخی فروشگاه ها در تهران از چند روز پیش از این تاریخ به فروش کاج و برخی نمادها و مجسمه های مذهبی و هدایای مخصوص کریسمس به مسیحیان ارمنی و حتی مسلمان ها می پردازند.

جروزالم پشت با انتشار تصویری از چند کاج تزیین شده برای فروش در مقابل فروشگاهی در تهران می نویسد سایت های ایرانی با انتشار تصاویر مختلفی از خریدهای شب کریسمس و انتشار تصاویر کاج های تزیین شده به استقبال این جشن رفته اند و اخبار و گزارش های تصویری این رویداد آیینی را منتشر می کنند.

بر اساس این گزارش تغییر محسوس حال و هوای برخی مناطق شهر تهران به مناسبت این فستیوال مذهبی رنگارنگ نه تنها از جنبه اینکه برپایی جشن در کشوری با اکثریت مسلمان جالب توجه می نماید، بلکه از جنبه دیگر نیز به دلیل اینکه کلیسای مسیحیان ارامنه ایران سالروز تولد عیسی مسیح را در روز 6 ژانویه و نه 25 دسامبر گرامی می دارد،قابل توجه است.

گفتنی است عملیات از طریق انتشار اکاذیب به منظور القای شبهه در ذهن مردم و بی‌اعتمادسازی نسبت به نظام در رسانه‌های بیگانه و معارض تازگی نداشته و پیش از این نیز در برهه‌های گوناگون از این حربه شیطانی بهره جسته‌اند.


alt

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.