برگزاری آزادانه مراسم کریسمس در ایران دلیلی بر رعایت حقوق اقلیت هاست

cover.3502.200x200

اگر چه مسیحیان در کشور ما جزء اقلیت ها به شمار رفته و از نسبت جمعیتی بسیار پایینی نسبت به پیروان سایر ادیان و گروهها برخوردارند؛ اما هر ساله در ایام کریسمس و سایر اعیاد مسیحی، این اقلیت به طور آزادانه به برگزاری مراسمات خود پرداخته و مانند مسیحیان سایر کشورهای جهان به برگزاری جشن در این ایام می پردازند.

پايگاه خبري فرقه، اگر چه مسیحیان در کشور ما جزء اقلیت ها به شمار رفته و  از نسبت جمعیتی بسیار پایینی نسبت به پیروان سایر ادیان و گروهها برخوردارند؛ اما هر ساله در ایام کریسمس و سایر اعیاد مسیحی،  این اقلیت به طور آزادانه به برگزاری مراسمات خود پرداخته و مانند مسیحیان سایر کشورهای جهان به برگزاری جشن در این ایام می پردازند.

این آزادی در حالیست که برخی از شبکه های مسیحی تندرو همواره بر طبل عدم رعایت حقوق اقلیت ها در ایران اسلامی می کوبند و در صددند تا با شایعه سازی و دروغ پراکنی در این زمینه وجهه جمهوری اسلامی ایران را تخریب نمایند.

این شبکه ها باید بدانند مسلمانان در ایران اسلامی انسان هایی با فرهنگ و متمدن بوده و مهربانی و تمدن بر آمده از اسلام ،آنها را به بهترین مردم جهان تبدیل ساخته است. لذا با نگاهی به اظهار نظر بزرگان مسیحیت در ایران از ابراز رضایت این عزیزان از زندگی در ایران اسلامی و در کنار مسلمانان آگاه خواهیم شد

فرقه نيوز.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

.